0
 

Juniorski kask narciarski HEAD Maja Visor White sezon 2020

HEAD
Juniorski kask narciarski HEAD Maja VISOR to gwarancja doskonałego dopasowania oraz najwyższej ochrony głowy. Kask posiada mikroregulację obwodu głowy pozwalająca dopasować rozmiar kasku do obwodu głowy. VISOR to oznaczenie systemu w, który wyposażony jest ten kask, a mianowicie chodzi tu o szybę UV400, która zabezpiecza oczy dziecka jak również poprawia widoczność w dni pochmurne. VISOR oprócza zabezpieczenia oczu daje możliwość jazdy w okularach, bez konieczności kłopotliwego zakładania i ściągania gogli. Kask został również wyposażony w system wentylacji, który nawet podczas najintensywniejszej zabawy na śniegu pozostawi głowę suchą. Do wykonania wnętrza kasku firma HEAD użyła natryskowej metody In-Mold Technology oraz materiału EPS najwyższej jakości, który doskonale chroni przed uderzeniami. Wnętrze kasku zostało wykonane z miękkiego materiału, który doskonale dopasowuje się do głowy oraz, dzięki świetnej wentylacji kasku, pozostawia głowę suchą – nawet podczas najbardziej ekstremalnego użycia. Wewnętrzne nauszniki oraz osłona szyi są demontowalne – dzięki temu w cieplejsze dni można z nich zrezygnować ciesząc się komfortową jazdą po stoku.
  • HEAD 2D fit to system regulacji rozmiaru w osi poziomej umożliwiający precyzyjne dopasowanie kasku do wielkości głowy.
  • VISOR: Zintegrowana szyba z kaskiem
  • System wentylacji Thermal Ventilation to automatyczny system umożliwiający ciepłemu powietrzu wydostawanie się na zewnątrz, jednocześnie zapobiegający przed dopływem zimnego.
  • Miękki materiał polarowy z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza.
  • Osłona szyi oraz nauszniki mogą zostać zdemontowane do wyczyszczenia lub gdy na stoku jest naprawdę ciepło.
  • Waga: 0,36 kg (52-56cm)
  • 2 lata gwarancji,

Specyfikacja Juniorski kask narciarski HEAD Maja Visor White sezon 2020

Sezon: 2020

Juniorski kask narciarski HEAD Maja Visor White sezon 2020 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?