0
 

Juniorski kask narciarski HEAD Taylor Rebels sezon 2020

HEAD
Juniorski kask narciarski HEAD Taylor to gwarancja doskonałego dopasowania oraz najwyższej ochrony głowy. Kask posiada mikroregulację obwodu głowy pozwalająca dopasować rozmiar kasku do obwodu głowy. Kask został również wyposażony w system wentylacji, który nawet podczas najintensywniejszej zabawy na śniegu pozostawi głowę suchą. Do wykonania zewnętrznej skorupy firma HEAD użyła Hardshell Technology – materiału najwyższej jakości, który doskonale chroni przed uderzeniami. Wnętrze kasku zostało wykonane z miękkiego materiału, który doskonale dopasowuje się do głowy oraz, dzięki świetnej wentylacji kasku, pozostawia głowę suchą – nawet podczas najbardziej ekstremalnego użycia. Wewnętrzne nauszniki oraz osłona szyi są demontowalne – dzięki temu w cieplejsze dni można z nich zrezygnować ciesząc się komfortową jazdą po stoku.
  • HEAD 2D fit to system regulacji rozmiaru w osi poziomej umożliwiający precyzyjne dopasowanie kasku do wielkości głowy.
  • System wentylacji Thermal Ventilation to automatyczny system umożliwiający ciepłemu powietrzu wydostawanie się na zewnątrz, jednocześnie zapobiegający przed dopływem zimnego.
  • Miękki mikropolar z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.
  • Osłona szyi oraz nauszniki mogą zostać zdemontowane do wyczyszczenia lub gdy na stoku jest naprawdę ciepło.
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Juniorski kask narciarski HEAD Taylor Rebels sezon 2020

Przeznaczenie: Dla dzieci
Konstrukcja:
Sezon: 2020

Juniorski kask narciarski HEAD Taylor Rebels sezon 2020 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?