0

W sklepie stacjonarnym we Wrocławiu posiadamy największy we Wrocławiu wybór zimowego sprzętu narciarskiego i snowboardowego. W naszej stałej ofercie znajduje się blisko 80 modeli butów narciarskich oraz ponad 60 modeli wysokiej jakości nowych nart HEAD, Salomon, Atomic i Rossingol. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe zimowe wyposażenie marek premium Head, Salomon, Atomic i Rossingol takie jak kije narciarskie, kaski, gogle, torby i pokrowce oraz odzież termoaktywną CRAFT i BUFF

Dla kochających snowboard jesteśmy wyposażeni w deski snowboardowe oraz wiązana snowboardowe DRAKE i HEAD. Co roku staramy się poszerzać nasz asortyment zimowy dlatego znajdziesz u nas również większość modeli butów snowboardowych HEAD i NorthWave w wielu rozmiarach. 
 
Sklep narty wroclaw snowboard wroclaw serwis

Nasz wrocławski zespół posiada wieloletnie doświadczenie w doborze nart, butów i desek snowboardowych. Każdy pracownik posiada ukończony szereg szkoleń za zakresu prawidłowe doboru sprzętu zimowego dzięki czemu będziesz w najlepszych rękach! 

Dzięki bliskiej współpracy z producentami sprzętu zimowego HEAD, Salomin, Atomic, Rossingol, Drake, Craft jesteśmy w stanie oferować jedne z najniższych cen w Polsce oraz zamówić na Wasze życzenie wybrany z katalogu sprzęt w krótkim terminie i bez żadnych dodatkowych kosztów. 

 

Serwis nart i desek snowboardowych Wrocław. 
 

We Wrocławiu posiadamy również profesjonalny serwis narciarki i snowboardowy. Serwis zimowy wykonywany jest na najwyższej jakości sprzęcie firmy TOKO, każdy serwisant posiada oficjalny certyfikat TOKO, który daje Wam gwarancję najlepiej wykonanego serwisu waszych nart i deski snowboardowej. Cennik serwisu narciarskiego i snowboardowego KLIKNIJ TUTAJ.
 

Sklep z nartami i deskami snowboardowymi
DobraZima.pl Wrocław Świdnicka 49.

DobraZima.pl
tel: 600 519 052
e-mail: info@dobrazima.pl
pon.-pt. 10:00 - 19:00
sob. 10:00 - 16:00

Skorzystaj również z:
CENTRUM TESTOWE HEAD WROCŁAW DobraZima.pl