0
 

Czapka zimowa Buff Micro Polar Junior

Buff
Czapka zimowa Buff Micro Polar Junior to czapka dedykowana dzieciom w wieku szkolnym, przeznaczona na sezon jesienno-zimowy. Do produkcji tej czapki zostały wykorzystane dwa materiały – polar oraz mikrofibra. Od zewnętrznej strony czapka wykonana jest z mikrofibry, natomiast wnętrze jest pokryte miękkim polarem. Takie rozwiązanie spowodowało, że czapka składa się z dwóch warstw, które tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Pozwala to na gromadzenie się tam ciepłego powietrza odprowadzonego od głowy i poprzez przepuszczalną mikrofibrę filtracje i wymianę na powietrze ze środowiska. Zarówno zastosowany polar oraz mikrofibra charakteryzują się doskonała izolacją termiczną oraz bardzo dobrą przepuszczalnością. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że czapka potrafi dobrze odprowadzić pot na zewnątrz pozostawiając skórę głowy suchą, a przy tym nie wychładzać głowy, dając poczucie ciepła i komfortu.
Producent zaleca używanie czapki w temperaturze od -10°C do +10°C. Czapka została zaprojektowana w kroju Comfort Fit, zapewniającym wygodę noszenia oraz brak ucisku na głowę lub włosy.
Zastosowana technologia Polygiene® Active Odor Control skutecznie chroni materiał przed przesiąkaniem zapachów oraz zapewnia komfort noszenia nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Wszystko za sprawą zastosowanych jonów srebra, które skutecznie hamują rozwój bakterii wewnątrz materiału. Technologia Polygiene® otrzymała certyfikat Bluesign® oraz została wpisana na listę bezpiecznych dla zdrowia.

 
Rozmiar(obwód głowy):   55 cm
Materiał:   100% poliester (mikrofibra, polar)
Ochrona:    Zimno (-10°C do +10°C)
Przeznaczenie:   Dla dzieci
Informacje dodatkowe:      Bardzo dobra ochrona przez zimnem,
Technologia Polygiene® Active Odor Control,
Szybkie schnięcie,
Wygodny krój Comfort Fit       
Gwarancja:   2 lata

Zapraszamy również do sprawdzenia całej oferty firmy Buff, która znaduje się pod tym linkiem

Specyfikacja Czapka zimowa Buff Micro Polar Junior

Przeznaczenie: Dla dzieci
Obwód głowy (cm): 50-55 cm
Ochrona: Zimno
Materiał: Mikrofibra i polar

Czapka zimowa Buff Micro Polar Junior opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "czapki" naszych marek