0
 

Chusta całoroczna Buff Junior Original Buff

Buff
Chusta całoroczna Buff Junior Original Buff to propozycja skierowana do dzieci, zachęcająca do noszenia takiego typu odzieży młodzieżowymi kolorami oraz motywami z różnych serii przygód o bohaterach uniwersum Marvel oraz Star Wars. Tak jak w przypadku modelu dla dorosłych – możliwości i sposobów na założenie tej chusty jest całe mnóstwo. Takie możliwości w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią mogą spowodować wymyślenie jeszcze ciekawszych sposobów użytkowania niż te, które zaprezentował producent. Chusty Buff to produkt całoroczny, sprawdzający się zarówno w zimie jak i w lecie. W dni zimniejsze jako czapka, kominiarka lub maska chroniąca przed chłodem, wiatrem oraz śniegiem. Podczas lata może być używana jako czapka chroniąca przez słońcem, opaska, piratka lub jako gumka do włosów.

Jak widać na grafice możliwości jest wiele, co sprawia, że chusty marki Buff bez najmniejszego problemu mogą stanowić uniwersalny produkt, który może przydać się w życiu codziennym. 

Kolejnym charakteryzującym aspektem produkty marki Buff jest świadomość, że firma przykłada wszelkich starań aby wzornictwo oraz wykorzystane materiały pochodziły z najwyższej półki. Firma Buff, z siedzibą nieopodal Barcelony, poświeciła dwie dekady na doskonalenie swoich produktów oraz jakości użytych do produkcji materiałów.

Chusta całoroczna Buff Junior Original Buff wykonana jest z mikrofibry, która posiada mniejszy splot mikrowłókna na zewnętrznej tkaninie, dzięki czemu poprawiono efektywną izolacyjność cieplną podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak bardzo niskie temperatury, śnieg, wiatr lub deszcz. Wnętrze chusty posiada większy splot mikrofibry, co zwiększyło przepuszczalność wilgoci na zewnątrz. Cechą mikrofibry jest bardzo szybki czas schnięcia, dzięki czemu produkt może być używany niedługo po suszeniu w ciepłym miejscu. Produkty Buff, stworzone z mikrofibry, zapewniają bardzo dużą wytrzymałość oraz delikatność w dotyku – wszystko dzięki zastosowaniu włókien o bardzo małej gramaturze, gęsto ułożonych w całej tkaninie. Włókna zastosowane w tym produkcie posiadają bardzo niską masę przędzy wynoszącą 0.9 dtex.
Rozmiar(obwód głowy): 50/55cm
Materiał: Mikrofibra
Ochrona: Całoroczna
Przeznaczenie: Dla dzieci
Jak prać: w temperaturze do 40°C,
bez potrzeby prasowania,
Nie suszyć w suszarkach bębnowych
Informacje dodatkowe: Produkt o uniwersalnym zastosowaniu,,
Szybkie schnięcie,
Niska waga oraz kompaktowe rozmiary
 
Gwarancja: 2 lata

Zapraszamy również do sprawdzenia całej oferty firmy Buff, która znaduje się pod tym linkiem

Specyfikacja Chusta całoroczna Buff Junior Original Buff

Przeznaczenie: Dla dzieci
Obwód głowy (cm): 50-55 cm
Ochrona: Całoroczna
Materiał: Mikrofibra

Chusta całoroczna Buff Junior Original Buff opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "chusty " naszych marek