0
 

Buty snowboardowe JINX LYT BOA Coiler sezon 2021

HEAD
Buty snowboardowe JINX LYT BOA to nowoczesne, niezawodne i uniwersalne buty dla kobiet – jedne z najlżejszych na rynku. Konstrukcja Cuff Cut gwarantuje komfort i precyzyjne dopasowanie przy kompaktowej formie. Superlekkie podeszwy Treadlyt posiadają gumowe wkładki zapewniające świetną przyczepność.
Buty wewnętrzne wyposażono w szereg funkcjonalnych rozwiązań – od nowej konstrukcji Easy Entry po system formowania na gorąco. Wkładki S.Cafe® zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu i zapewniają zachowanie świeżości nawet po wielu dniach użytkowania, a system dopasowania Boa® gwarantuje łatwe wiązanie butów i koniec zmagań ze sznurówkami przy niskich temperaturach.
 
  • Boa® Coiler to szybkie, wygodne wiązanie, które zapewnia doskonałe mocowanie. To najszybszy i najwygodniejszy sposób na wiązanie buta dzięki autoamtycznemu zwijaniu nadmiaru linki.
  • Ninja WMN Outsole. Ninja to lekka, pochłaniająca drgania podeszwa o niespotykanej przyczepności. Wyposażono ją w specjalny korpus EVA oraz gumowe elementy przy palcach i pięcie, które zapewniają dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.
  • Cuff Cut Construction. Zastosowanie konstrukcji Cuff Cut Construction pozwala na wyeliminowanie odkształcania się zewnętrznej części butów, a także płynne ugięcie cholewki do przodu.
  • EASY-IN wynosi komfort na całkowicie nowy poziom, reprezentując nowe podejście do wytwarzania buta wewnętrznego. Dzięki temu, że język jest umieszczony na zewnątrz, można otworzyć but bardzo szeroko, co sprawia, że jego zakładanie i ściąganie jest bardzo proste. But wewnętrzny EASY-IN, eliminuje także punkty nacisku typowe dla standardowych rozwiązań, w których język znajduje się wewnątrz.
  • Perfect Fit Woman Liner. But wewnętrzny Woman Liner ma wszystkie cechy buta Unisex Liner, ale został zaprojektowany z myślą o kobietach i jest dopasowany do kształtu kobiecej łydki.
  • S.Café® Lining Mesh. Szybkoschnąca tkanina neutralizuje przykre zapachy. Stało się to możliwe dzięki technologii, która polega na umieszczeniu mielonych ziaren kawy w tkaninie. Tkanina  pochłania i odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz, zapewniając niemal 200% krótszy czas schnięcia w porównaniu z bawełną.
  • FPG Insole. Ergonomiczne ukształtowana wkładka 3D FPG idealnie obejmuje całą piętę, zapewniając doskonałe podparcie całej stopy.Firetech Midsole
  • Forward Lean 7° Dla początkujących i osób preferujących spokojną jazdę.

Specyfikacja Buty snowboardowe JINX LYT BOA Coiler sezon 2021

Sezon: 2021

Buty snowboardowe JINX LYT BOA Coiler sezon 2021 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "damskie buty snowboardowe" naszych marek