0
 

Gogle narciarskie Bolle Emperor

Bolle
Gogle narciarskie Bolle Emperor to gogle, które zostały wyposażone w szybę o przepuszczalności kategorii 2. Szkło przeznaczone jest na do użytku w słoneczną pogodę. Zastosowane szkło gwarantuje doskonałą przejrzystość, niezrównaną lekkość, ochronę UV oraz wyjątkową odporność na uderzenia. Szkła są koloru szaro-różowego z niebieską lustrzaną powłoką. Dodatkowo szkła są spolaryzowane oraz posiadają warstwę lustrzanej powłoki – wszystko po to aby zwiększyć kontrast obrazu i zredukować oślepiające światło. Przednia szyba składa się z dwóch warstw szkieł, które doskonale radzą sobie z odprowadzeniem pary wodnej oraz skutecznie chronią przed mrozem, a dzięki systemowi wentylacji szkła nie parują. Za dopasowanie do twarzy oraz kształtu głowy odpowiadają dwie warstwy pianki wraz z miękkim polarem oraz pasek z silikonowymi wypustkami, które zapewniają stabilne trzymanie się gogli na kasku.
                Wentylacja EQUALIZER - zastosowanie technologii wodoodpornej/oddychającej zapewnia pełną przejrzystość szkieł. Dzięki dwukierunkowemu przepływowi powietrza utrzymywane jest idealne ciśnienie i właściwości optyczne podwójnej, uszczelnionej szyby. Jednocześnie technologia ta zapobiega przedostawaniu się wilgoci do środka gwarantując niezmącona widoczność.
    WIDE FIELD OF VIEW - sferyczne szyby, których kształt oparty jest na kształcie kuli, podobnie jak gałka oczna, nie generują zniekształceń. Szerokie pole widzenia, zapewnia maksymalny kąt widzenia
    DOUBLE LENS – dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.
    System wentylacji FLOW-TECH – zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.
    P80 - Powłoka anty-fog - zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku
    TRIPLE OR DOUBLE DENSITY FOAM - dwie warstwy pianki oraz miękki polar stykający się ze skórą, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę
    CARBO-GLASS - soczewki zewnętrzne są osłonięte w ochronną warstwą polikarbonatową, zapobiegającą powstawaniu zadrapań. Pozwala to na zachowanie czystych, przejrzystych szkieł.
    SILICONISED STRAP - silikonowy pasek zapewnia stabilne trzymanie się gogli na kasku. Zapobiega przypadkowemu zsunięciu się z twarzy.
Gwarancja     2 lata

Specyfikacja Gogle narciarskie Bolle Emperor

Przeznaczenie: dla dorosłych
Sezon: 2019

Gogle narciarskie Bolle Emperor opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?