0
 

Rękawice Level Super Radiator Jr Mitt Gore Tex (black)

Level
Rękawice Level Super Radiator Jr Mitt Gore Tex (black) to narciarsko- snowboardowe rękawice od Levele, które mają świetny stosunek ceny do jakości. Rękawice z membraną GORE-TEX® zapewniają dłoniom świetną kontrolę i idealnie strują wilgotnością odprowadzając jej nadmierną ciepłotą, nawet w najcięższych warunkach pogodowych. Membrana ta zapewnia swobodne odprowadzenie potu co idealnie sprawdza się w cieplejsze dni. Primaloft® to natomiast ocieplina, która gwarantuje doskonały komfort termiczny. 
  • Wodoodporny materiał
  • Skala ciepłoty: 5000 – ciepłe/ do temperatury -30° C gwarantują pełen komfort użytkowania
  • Primaloft® – jedna z najcieplejszych, najlżejszych i najbardziej skutecznych ocieplin dostępnych na rynku. Doskonale izoluje i chroni dłonie przed wychłodzeniem. Jest wodoodporna !!
  • Wzmocnienia ze skóry na wewnętrznej stronie dłoni
  • Rękawice z technologią GORE-TEX® zapewniają Twoim dłoniom trwałą ochronę oraz komfort dzięki odpowiedniemu sterowaniu wilgocią i nadmiernym ciepłem, nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Twoje dłonie są ciepłe kiedy jest zimno oraz suche kiedy się spocisz. Kropla wody nie jest w stanie przedostać się przez materiał nawet pod bardzo dużym ciśnieniem. Membrana GORE-TEX® umożliwia swobodne odprowadzanie potu i nadmiernej ilości ciepła dzięki temu, że w każdym cm2 membrany znajduje się 1,4 miliarda mikroskopijnych porów. Są one około 700 razy większe od cząsteczek pary wodnej, dlatego wilgoć potu nie gromadzi się na powierzchni skóry dłoni ale ulega odparowaniu poprzez membranę
  • Krótki, regulowany mankiet

Rękawice Level Super Radiator Jr Mitt Gore Tex (black) opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "rękawice męskie / unisex" naszych marek