0
 

Narty Head Supershape I.Titan + wiązania HEAD PRD 12 sezon 2018/2019

HEAD
Narty Head Supershape I.Titan to najszerszy wariant nart z serii Supershape, który dzięki temu znajdzie zastosowanie zarówno na ratrakowanym stoku jak i poza nim. Umieszczony wewnętrznie lekki materiał Graphene pozwolił obniżyć masę całkowitą nart, co przełożyło się na lepszy balans, kontrolę oraz szybkość nart. Narty zostały wykonany w technologii Worldcup Sandwich, która składa się ze specjalnie dobranych jedenastu warstw różnych materiałów, powodując, że ten sprzęt to najbardziej zaawansowany produkt od firmy HEAD. Worldcup Sandwich pozwoliło zastosować technologie KERS, która w skrócie, polega na magazynowaniu energii kinetycznej przemienionej w energie elektryczną i wyzwoleniu jej w najbardziej potrzebnym momencie. Technologia KERS to ewolucja systemu HEAD Intelligence, który sprawia, że narty potrafią zarządzać przenoszoną na nie energią. Dodatkowo narty zostały wyposażone w system ERA 3.0, który odpowiada za specjalną geometrie nart, który w wyraźny sposób wpływa na szybkość zjazdu oraz prędkość na zakrętach.
 
Narty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.
   
To system konwersji energii kinetycznej na energie elektryczną. Włókna Intellifibers z materiału piezoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energię elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę, tym więcej wytworzonej energii. Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.
   
   
 • Szybkość: bardzo szybko
 • Teren: allride
 • Przeznaczenie: narciarze zaawansowani
 • Gwarancja: 2 lata  
Taliowanie
Długość Dziób Środek Piętka Promień
156 136 79 115 11,9
163 136 79 116 12,9
170 137 80 117 14,1
177 138 81 118 15,0
Wiązania HEAD PRD 12 to wszechstronne, uniwersalne i łatwe w obsłudze wiązania, których domeną są najwyższe osiągi, najlepsze technologie oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ustawienie buta w tych wiązaniach nie wymaga użycia narzędzi, dzięki czemu dostosowanie ich możliwe jest nawet podczas jazdy. Za bezpieczeństwo odpowiada przednia część RX z systemem TRP - Tyrolia Rollerprincer System. TRP zapewnia możliwość łatwe wpięcie i wypięcia buta oraz centralne ustawienie buta w wiązaniu. Wszystko dzięki czterem rolkom oraz zastosowanym elementom poślizgowym. Obecność systemu odciążą kolana oraz wiązadła, dzięki czemu odczuwalny jest wyraźny komfort jazdy. Wiązania posiadają również system Anti Blocking System oraz Full Diagonal, który zapewnia wypinanie przodu w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie poziomej oraz pionowej, co w przypadku upadku z rotacją i odchyleniem do tyłu pozwala szybko wypiąć nartę chroniąc przed kontuzją użytkownika. Wiązania HEAD PRD 12 pochodzą z linii PowerRail System, czego efektem jest bardzo łatwe wpinanie i wypinanie butów oraz dopasowanie ich. Rozstaw systemu pozwala na używanie go z butami o rozmiarze podeszwy z zakresu 255 do 378 mm.Wiązania wyposażone w system łatwego montażu i dopasowania PowerRail System, pozwalającym na szybki montaż oraz bezproblemową regulacje.
 • System Anti Blocking System oraz Full Diagonal zapewniający bezpieczeństwo przy upadku
 • Dopasowanie wiązań nie wymaga narzędzi
 • Przód RX z system TRP
 • System TRP - cztery rolki oraz elementy poślizgowe zapewniające wypięcie przodu wiązania w zakresie 180° oraz centralne ustawienie buta w wiązaniu
 • Tył D-RX Heel
 • Powłoka Dura-Coating - odporna na zarysowania, proszkowana powłoka, która zapewnia doskonałą odporność na odpryski
 • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Narty Head Supershape I.Titan + wiązania HEAD PRD 12 sezon 2018/2019

Przeznaczenie: Zaawansowani użytkownicy
Teren: Allride
Styl jazdy: Doskonała technika
Konstrukcja: Worldcup Sandwich Cap
Materiał: Graphene
Technologia: KERS
Sezon: 2019

Narty Head Supershape I.Titan + wiązania HEAD PRD 12 sezon 2018/2019 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?