0
 

Narty HEAD RAW Instinct TI Pro + wiązania HEAD PR 11 MBS sezon 2018

HEAD
Narty HEAD RAW Instinct TI Pro to uniwersalne narty przeznaczone do jazdy na przygotowanym stoku oraz poza nim. Umieszczony wewnętrznie lekki materiał Graphene pozwolił obniżyć masę całkowitą nart, co przełożyło się na lepszy balans, kontrolę oraz szybkość nart. Narty zostały wykonany w technologii Worldcup Sandwich, która składa się ze specjalnie dobranych jedenastu warstw różnych materiałów, powodując, że ten sprzęt to najbardziej zaawansowany produkt od firmy HEAD. Zastosowany Allride Rocker powoduje, że narty lepiej sobie radzą na puchu, nie pozwalając zakopać się nartom. Dodatkowo system ten gwarantuje stabilność i przyspieszenie na twardym stoku. Narty zostały wyposażone w system ERA 3.0, który odpowiada za specjalną geometrie nart, który w wyraźny sposób wpływa na szybkość zjazdu oraz prędkość na zakrętach.
 
Narty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.
   
ALLRIDE ROCKER
Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.
   
   
 

  • Szybkość: bardzo szybko
  • Teren: allride
  • Przeznaczenie: narciarze średnio jeżdżący
  • Styl jazdy: doskonała technika
  • Gwarancja: 2 lata  
Taliowanie
Długość Dziób Środek Piętka Promień
163 123 77 109 13,4
170 124 78 110 14,7

Wiązania HEAD PR 11 MBS obsługują podeszwy butów w kilku standardach, m.in. Alpine, GripWalk, a także Walk Sole i WTR. Te wiązania to gwarancja bezpieczeństwa połączona z wysokim komfortem. Do regulacji wiązań nie są wymagane dodatkowe narzędzia. Produkt ten pochodzi z linii PowerRail System, czego efektem jest bardzo łatwe wpinanie i wypinanie butów oraz dopasowanie ich. Rozstaw systemu pozwala na używanie go z butami o rozmiarze podeszwy z zakresu 255 do 378 mm.
  • System PowerRail, gwarantujący łatwy sposób wpinania i wypinania buta
  • PowerRail również szybko reaguje podczas upadku, wypinając od razu buta z narty
  • System MBS – pozwala na używanie butów w wielu standardach, np. Alpine, GripWalk, Walk Sole i WTR
  • Przeznaczone do butów w rozmiarach 255 do 378 mm
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Narty HEAD RAW Instinct TI Pro + wiązania HEAD PR 11 MBS sezon 2018

Przeznaczenie: Średnio zaawansowani użytkownicy
Teren: Allride
Styl jazdy: Doskonała technika
Konstrukcja: Worldcup Sandwich Cap
Materiał: Graphene
Technologia: Allride Rocker
Sezon: 2018

Narty HEAD RAW Instinct TI Pro + wiązania HEAD PR 11 MBS sezon 2018 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?