0
 

Kask narciarski HEAD Rita sezon 2020

HEAD
Kask narciarski HEAD RITA to kask wyposażony w zintegrowaną przednią szybę, która spełnia funkcję gogli. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi korzystających z okularów korekcyjnych, jednak kask przeznaczony jest dla wszystkich. Sam kask jest wykonany w technologii In-Mold, która charakteryzuje się bardzo solidnym połączeniem doskonałej jakości zewnętrznej skorupy wraz z wewnętrzną pianką EPS, która dostarcza maksymalnego komfortu oraz chroni głowę przy nieszczęśliwym wypadku. Kask wyposażony w dodatkową czapeczkę, której zadaniem jest zwiększenie komfortu podczas korzystania z kasku. Kask wyposażony jest w regulowany otwory wentylacyjne, które pozawalają na wymianę powietrza pod kaskiem. Gogle zastosowane w tym kasku wykonane są w technologii Head Visor, której zadaniem jest ochrona przed promieniowaniem UV, doskonale chroni przed wiatrem oraz pozawala na noszenie okularów korekcyjnych.
  • Technologia In-Mold. Absorbująca uderzenie wewnętrzna warstwa EPS jest wtryskiwana w zewnętrzną twardą, poliwęglanową skorupę. Razem tworzą wszechstronny kask o doskonałych właściwościach ochronnych a jednocześnie niskiej wadze.
  • Konstrukcja HEAD Visor to kask ze zintegrowaną, odporną na wiatr szybą zapewniającą ochronę UV, umożlwiającą jazdę w okularach korekcyjnych. Jak w kasku motocyklowym szyba może być podniesiona lub opuszczona a wtedy chronić oczy podczas jazdy.
  • Regulowana wentylacja - otwory wentylacyjne na kasku mogą być otwierane lub zamykane za pomocą przełącznika umieszczonego na powierzchni kasku.
  • Pełna czapeczka wewnętrzna z miękkiego materiału dopasowuje się doskonale do głowy a dzięki temu zapobiega uciskowi oraz przedostawaniu się zimnego powietrza do wewnątrz. Zintegrowane strefy z siatkowane materiału umożliwiają wilgoci i nadmiarowi ciepła wydostawanie się na zewnątrz oraz wraz z systemem wentylacji zapewniają głowie doskonały klimat.
  • Mikrofuterko jednocześnie jest komfortowe i ciepłe, wykorzystane do wyściółki kasku zapewnia perfekcyjne dopasowanie i uczucie komfortu na cały dzień jazdy.
  • Osłona szyi zapewnia użytkownikowi kasku komfort oraz ciepło. Zwiększa wygodę dzięki precyzyjnemu dopasowaniu.
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Kask narciarski HEAD Rita sezon 2020

Sezon: 2020

Kask narciarski HEAD Rita sezon 2020 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?