0
 

Kask narciarski Bolle Juliet Visior + srebrne i żółte szkło

Bolle
Kask narciarski Bolle Juliet Visior to kask przeznaczony dla wymagających użytkowników. Kask dzięki zastosowanym technologią pozwala na wygodną oraz ergonomiczną jazdę. Firma Bolle została założona w 1888 w Oyonnax we Francji i zaczęła od produkcji drobnych akcesoriów do włosów. Na przestrzeni lat przebranżowiła się w firmę specjalizującą się w ochronie oczu oraz głowy we wszystkich dziedzinach sportu. Dzięki rozwojowi firma Bolle może szczycić się najwyższej jakości produktami, które wykorzystują doskonalone przez lata autorskie technologie.
Zewnętrzna skorupa kasku wykonana jest z materiału ABS, który jest wyjątkowo odporny na uderzenie i wstrząsy, a jednocześnie lekki. Otwory wentylacyjne zostały wyposażone w regulowane zasuwy, które pozwalają dobrać ilość powietrza dostającego się do wewnątrz. Takie rozwiązanie pozwala na szersze rozchylenie zasuwy w dni cieplejsze, a przymknięcie jej w dni mroźne. Za dopasowanie kasku do głowy odpowiada system Click To Fit, którego zasada działania polega na możliwości dostosowania rozmiaru za pomocą zlokalizowanego w górnej części pokrętła regulacji. Takie rozwiązanie pozwala na szybką zmianę rozmiaru pozwalając odpocząć głowie podczas jazdy na wyciągu lub odpoczynku. Kask posiada zdejmowane wkładki na uszy, których zadaniem jest zapewnienie dodatkowego ciepła. Cały wnętrze kasku wykonane jest z materiałów hipoalergicznych. Dodatkowo, na miejscu kontaktu karku z karku zastosowano miękki kołnierz, który zwiększa komfort jazdy. Do kasku dodane są dwa przednie szkła – jedno w kolorze srebrnym, drugie żółte. Szkło srebrne przeznaczone jest do ochrony oczy przed nadmiernym słońcem (3 kategoria ochrony przed słońcem). Szkło żółte zapewnia doskonałą widoczność i kontrast podczas silnego zachmurzenia oraz opadów śniegu (1 kategoria ochrony przed słońcem). Szyby można wymienić błyskawicznie, dzięki czemu warto mieć ich kilka na różną pogodę. Kask wyposażony jest w kod QR, który pomocny w przypadku wypadku. Każda osoba posiadająca smartfona z czytnikiem kodów QR może udzielić pomocy kontaktując się z odpowiednimi osobami odsłuchując nagraną wcześniej wiadomość głosową osoby poszkodowanej. 
  

Materiał ABS, który jest wytrzymały i potrafi amortyzować uderzenia i wstrząsy

 

Zaawansowany system wentylacyjny pozwalający na pełną regulacje w zależności od warunków atmosferycznych i własnego komfortu

  Kask wyposażony jest w kod QR, który pomocny w przypadku wypadku. Każda osoba posiadająca smartfona z czytnikiem kodów QR może udzielić pomocy kontaktując się z odpowiednimi osobami odsłuchując nagraną wcześniej wiadomość głosową osoby poszkodowanej.

 

System dopasowania Click To Fit zapewniający szybką regulację oraz idealne dopasowanie

 

Demontowalne osłony uszu zapewnią pełne dostosowanie do warunków pogodowych. Osłony zapewniają dodatkowe ciepło

 

Dwie szyby ochronne, których montaż jest bajecznie prosty oraz szybki

Kolor:   odcień szarego
Waga:   650 gram
Gwarancja:   2 lata

Specyfikacja Kask narciarski Bolle Juliet Visior + srebrne i żółte szkło

Przeznaczenie: dla dorosłych
Konstrukcja: ABS
Zintegrowane szkło: Tak
Wentylacja: Tak
Dopasowanie: Click To Fit

Kask narciarski Bolle Juliet Visior + srebrne i żółte szkło opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?