0
 

Kask narciarski Atomic SAVOR VISOR STEREO

Atomic
Kask narciarski Atomic SAVOR VISOR STEREO to najwyższej klasy kask z linii Savor, przeznaczony do narciarstwa zjazdowego, który dzięki osłonce sprawia, że jest to kask szalenie uniwersalnym. Model  tak jak cały sprzęt z linii Savor, jest bezproblemowy i łatwy w obsłudze. Do stworzenia tego modelu wykorzystano specjalną skorupę Tri-Brid i konstrukcję Holo Core, która zapewnia do 30% lepszą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają standardy bezpieczeństwa. Wygodę zapewniają system Live Fit, który momentalnie dopasowuje kask do kształtu głowy, system regulacji 360° Fit i Active Dual Zone Venting. Dzięki systemowi Adjustable Visor Settings, Twoje okulary korekcyjne mogą być cały czas na nosie. Technologia Stereo Lens: dziewięć warstw najwyższej jakości powłoki lustrzanej zapewniających 100% przejrzystości i ochronę przed odblaskami. Atomic Savor VISIOR STEREO zapewnia wygodę, pewność siebie i prostotę, a konstrukcja Tri-Brid dodatkową ochronę.

Chcesz sobie beztrosko poszusować? Prostota jest odpowiedzią. Atomic Savor Visor łączy w sobie dwa kluczowe elementy — kask i gogle — i robi z nich jeden: to część misji linii Savor, która chce uczynić narciarstwo prostszym i przyjemniejszym.

  • 360° Fit System: system regulacji zapewniający idealne dopasowanie kasku
  • Holo Core: unikalna struktura "wytłaczanki do jajek" tworzy rozszerzona strefę zgniotu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Ponadto struktura ta obniża wagę kasku.
  • Active Dual Zone Venting: otwory wentylacyjne, które zapewniają ochłodę w cieplejsze dni. 
  • Adjustable Visor Setting: nie ma problemu z używaniem okularów korekcyjnych
  • Live Fit: Pianka dookoła kasku idealnie dopasowuje się do kształtu głowy
  • Wyciągana wkładka wewnętrzna (czapeczka), możliwość prania w pralce
  • Pokrowiec na kask 
  • Gwarancja 2 lata

Specyfikacja Kask narciarski Atomic SAVOR VISOR STEREO

Sezon: 2020

Kask narciarski Atomic SAVOR VISOR STEREO opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?