0
 

Gogle narciarskie HEAD Solar Storm Orange/Yellow sezon 2021

HEAD
Gogle narciarskie HEAD Solar podstawowy model gogli oferowanych przez firmę HEAD. Pomimo braku najbardziej zaawansowanych technologii produkt został nagrodzony na targach ISPO 2016. Nowatorska konstrukcja nie posiada żadnych ramek, dlatego gogle są lekkie i zapewniają doskonałą widoczność. Gogle zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, a dobrane materiały reprezentują najwyższą jakość. Firma HEAD dołożyła wszelkich starań aby pogodzić ze sobą 3 najważniejsze parametry – bezpieczeństwo dla oczu, komfort noszenia oraz wygląd. O ochronę oczu dba szkło o przepuszczalności 57% światła, które pozwoli jeździć na nartach lub snowboardzie podczas pochmurnej pogody lub opadów atmosferycznych. Szkła zapewniają w takich warunkach wysoki kontrast, dzięki czemu użytkownik dostrzega kształt terenu. Za komfort w przypadku tego modelu odpowiada pianka Comfort Foam Microfleec, której zadaniem jest regulacja mikroklimatu wewnątrz gogli oraz doskonałe dopasowanie do twarzy. Regulacja mikroklimatu pozwala na odprowadzenie ciepłego powietrza z wnętrza gogli, dzięki czemu okulary nie parują. Pasek trzymający gogle w odpowiednim miejscu został wykonany z miękkiej i elastycznej tkaniny, która od wewnętrznej części pokryta jest silikonowymi aplikacjami, które uniemożliwiają przesunięcie się lub poślizg na powierzchni kasku. Z wyglądu gogle charakteryzują dobrze nasycone kolorem pojedyncze elementy, które dodają stylowego wyglądu – szczególnie w połączeniu z innymi elementami odzieży i wyposażenia HEAD.
  • KOLOR SZYBY: Idealny na opady oraz pochmurne dni.
  • SZYBA: UV400 oraz Anti-Fog to maksymalne właściwości ochronne przed promieniami UV oraz ich zdolność do ograniczenia parowania. Światło w górach jest często bardzo intensywne więc Twoje oczy potrzebują najlepszej ochrony. W warunkach zwiększonej wilgotności ich funkcja zabezpieczająca przed parowaniem utrzymuje najlepszą możliwą widoczność.
  • WNĘTRZE: Comfort Foam - spójna pianka o jednolitej gęstości, zapewniająca idealny klimat wewnątrz gogli. Komfortowa i dysponująca właściwościami wentylacyjnymi.
  • FRAMELESS - to konstrukcja z wewnętrzną ramką, utrzymującą szybę w sposób zapewniający wygląd modelu bezramkowego. Jednocześnie możliwa jest łatwa wymiana szyb, a więc dostosowanie do zmiennych warunków oświetleniowych.
  • KSZTAŁT: Dopasowane kształtem do kasków HEAD.
  • GWARANCJA: 2 lata gwarancji

Specyfikacja Gogle narciarskie HEAD Solar Storm Orange/Yellow sezon 2021

Przeznaczenie: dla dorosłych
Przepuszczalność światła:
Sezon: 2021

Gogle narciarskie HEAD Solar Storm Orange/Yellow sezon 2021 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?