0
 

Gogle narciarskie Bolle Scarlett S2

Bolle
Gogle narciarskie Bolle Scarlett to profesjonalne gogle, które zapewniają dobrą ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV. Szyby zostały wykonane w systemie Double Lens, która zapewnia izolacje termiczną dzięki pustej przestrzeni pomiędzy szkłami. Zewnętrzne chłodne powietrzne przed kontaktem z ciepłym powietrzem wewnątrz napotyka barierę powietrzną, dzięki czemu nie ma możliwości bezpośredniego powstania pary na szkłach. Wewnętrzna powierzchnia szkieł posiada system P-80+ Anit-Fog zapewnia brak parowania po wewnętrznej stronie gogli – wszystko dzięki specjalnej powłoce. Dodatkowo szkła posiadają dodatkową powłokę UV Protection, która chroni przed promieniowaniem UVA i UVB do 400 nanometrów długości fali. Szkła posiadają zaawansowaną technologię Carbo-Glas Anti-Scratch, która zwiększa odporność szkieł na zarysowania oraz pozwala utrzymać gogle w lepszej kondycji. Szkła posiadają system wentylacji Flow-Tech Venting, który zapewnia stały przepływ powietrza przez wnętrze gogli zapobiegając zbieraniu się wilgoci. Za dopasowanie do twarzy oraz kształtu głowy odpowiadają dwie warstwy pianki wraz z miękkim polarem oraz pasek z silikonowymi wypustkami, które zapewniają stabilne trzymanie się gogli na kasku.
    DOUBLE LENS – dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.
    System wentylacji FLOW-TECH – zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.
    P80 - Powłoka anty-fog - zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku
    TRIPLE OR DOUBLE DENSITY FOAM - dwie warstwy pianki oraz miękki polar stykający się ze skórą, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę
    CARBO-GLASS - soczewki zewnętrzne są osłonięte w ochronną warstwą polikarbonatową, zapobiegającą powstawaniu zadrapań. Pozwala to na zachowanie czystych, przejrzystych szkieł.
    SILICONISED STRAP - silikonowy pasek zapewnia stabilne trzymanie się gogli na kasku. Zapobiega przypadkowemu zsunięciu się z twarzy.
Gwarancja     2 lata

Specyfikacja Gogle narciarskie Bolle Scarlett S2

Przeznaczenie: dla dorosłych
Przepuszczalność światła:
Sezon: 2019

Gogle narciarskie Bolle Scarlett S2 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?