0
 

Gogle Bolle Virtuose S3 + szkło S1

Bolle
Gogle Bolle Virtuose to produkt wyposażony w szkło o przepuszczalności światła kategorii S3, które charakteryzuje zakres przepuszczalności od 8% do 18%. Takiego rodzaju szkło przeznaczone jest na pogodę o częściowym zachmurzeniu. Dodatkowo do zestawu dołączone jest szkło kategorii S1 przeznaczone na zachmurzenia oraz opady śniegu – charakteryzuje się przepuszczalnością od 43 do 80% światła widzialnego. Wymiana szkieł jest intuicyjna i nie wymaga narzędzi – można ją przeprowadzić bezpośrednio na stoku. Gogle zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB o długości fali 400 nanometrów. Same szkło jest warstwowe, a wolna przestrzeń pomiędzy warstwami zapewnia wymianę powietrza, które zapobiega parowaniu. Każda warstwa szkieł została wykonana w technologii uniemożliwiającej parowanie szkieł. Zewnętrzna powierzchnia została wykonana w technologii Carbo Glas Anti Scratch, dzięki której żywotność gogli jest wyższa, a odporność na zadrapania zwiększona. Za dopasowanie do twarzy odpowiada pianka składająca się z trzech materiałów o różnej gęstości. Pasek został pokryty silikonowymi nadrukami aby gogle pewnie trzymały się kasku.
    DOUBLE LENS – dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.
    System wentylacji FLOW-TECH – zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.
    P80 - Powłoka anty-fog - zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku
    TRIPLE OR DOUBLE DENSITY FOAM - dwie warstwy pianki oraz miękki polar stykający się ze skórą, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę
    CARBO-GLASS - soczewki zewnętrzne są osłonięte w ochronną warstwą polikarbonatową, zapobiegającą powstawaniu zadrapań. Pozwala to na zachowanie czystych, przejrzystych szkieł.
    SILICONISED STRAP - silikonowy pasek zapewnia stabilne trzymanie się gogli na kasku. Zapobiega przypadkowemu zsunięciu się z twarzy.
Gwarancja     2 lata

Specyfikacja Gogle Bolle Virtuose S3 + szkło S1

Przeznaczenie: dla dorosłych
Przepuszczalność światła:
Sezon: 2019

Gogle Bolle Virtuose S3 + szkło S1 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?