0
 

Chusta zimowa Buff Heavyweight Merino Wool

Buff
Chusta Buff Heavyweight Merino Wool to produkt dedykowany na zimowe dni, zarówno na spacery jak i aktywności sportowe takie jak narty, snowboard lub wspinaczka. Chusta została wykonana w technologii bezszwowej, dzięki czemu charakteryzuje ją wysoki komfort noszenia. Zastosowane włókno do produkcji to naturalna wełna, która świetnie sobie radzi z przepuszczalnością powietrza, oraz ochroną przed promieniowaniem UV. Dodatkowymi atutami jest zwiększona odporność na ogień oraz na magazynowanie wody w materiale. Produkt nie podrażnia skóry, a materiał z którego został wykonany jest antyalergiczny. 
Zastosowana naturalna wełna Merino Wool pochodzi z owiec rasy Merino, czyli owiec merynosowych. Materiał ten charakteryzuje najwyższa jakość przędzy i uważany jest za najlepszą wełne na świecie. Merino Wool nie potrzebuje żadnych dodatkowych technologii aby radzić sobie z odprowadzeniem wilgoci oraz z doskonałą izolacyjnością termiczną – brak dodatkowych domieszek w materiale powoduje że jest on antyalergiczny, nie uczula oraz nie drażni skóry. Gramatura materiału wynosi 600 gram na metr kwadratowy (dwie warstwy materiału po 300g/m2).
Ogromna ilość sposobów założenia i korzystania z chusty pozwoli idealnie dopasować przeznaczenie do panujących warunków lub sytuacji. Produkt ten charakteryzuje niesamowita uniwersalność. Producent przedstawia ten produkt jako czapkę, opaskę, kominiarkę, maskę lub jako tradycyjny stylowy szalik. Jednak tą uniwersalność dostrzeli sami użytkownicy, którzy poza dedykowanym przeznaczeniem odkryli dodatkowe sytuacje oraz sposoby zakładania, przy których chusty marki Buff znalazła zastosowanie.

 
Obwód (bez rozciągania):   44 cm
Długość całkowita   28 cm
Materiał:   naturalna wełna Merino Wool
Ochrona:    zimno
Przeznaczenie:   Dla dorosłych
Informacje dodatkowe:      Produkt o uniwersalnym zastosowaniu,
Antyalergiczny materiał,
Bardzo dobra przepuszczalność powietrza,
Szybkie schnięcie,
Niska waga oraz kompaktowe rozmiary         
Gwarancja:   2 lata

Chusta zimowa Buff Heavyweight Merino Wool opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "chusty " naszych marek