0
 

Buty snowboardowe HEAD TWO LYT BOA COILER sezon 2021

HEAD
Buty snowboardowe HEAD TWO LYT BOA COILER to jedne z najlżejszych butów na rynku. Konstrukcja Cuff Cut gwarantuje komfort i precyzyjne dopasowanie przy kompaktowej formie. Superlekkie podeszwy Treadlyt posiadają gumowe wkładki zapewniające świetną przyczepność. Buty wewnętrzne wyposażono w szereg funkcjonalnych rozwiązań – od nowej konstrukcji Easy Entry po system formowania na gorąco Perfect Fit. Wkładki S.Cafe® zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu, a system dopasowania Boa® gwarantuje łatwe wiązanie butów i koniec zmagań ze sznurówkami przy niskich temperaturach.
 
  • Boa® Coiler to szybkie, wygodne wiązanie, które zapewnia doskonałe mocowanie. To najszybszy i najwygodniejszy sposób na wiązanie buta dzięki autoamtycznemu zwijaniu nadmiaru linki.
  • Perfect Fit Easy-In. EASY-IN wynosi komfort na całkowicie nowy poziom, reprezentując nowe podejście do wytwarzania buta wewnętrznego. Dzięki temu, że język jest umieszczony na zewnątrz, można otworzyć but bardzo szeroko, co sprawia, że jego zakładanie i ściąganie jest bardzo proste. But wewnętrzny EASY-IN, eliminuje także punkty nacisku typowe dla standardowych rozwiązań, w których język znajduje się wewnątrz.
  • Rozwiązanie Comfort Cuff wpływa na zwiększenie flexu w części przyśrodkowej buta, zwiększając poziom komfortu i zapewniając bardziej naturalne ugięcie.
  • Cuff Cut Construction. Zastosowanie konstrukcji Cuff Cut Construction pozwala na wyeliminowanie odkształcania się zewnętrznej części butów, a także płynne ugięcie cholewki do przodu.
  • Szybkoschnąca tkanina S.Café® neutralizuje przykre zapachy. Stało się to możliwe dzięki technologii, która polega na umieszczeniu mielonych ziaren kawy w tkaninie. Pochłania i odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz, zapewniając niemal 200% krótszy czas schnięcia w porównaniu z bawełną.
  • FPG Insole. Ergonomiczne ukształtowana wkładka 3D FPG idealnie obejmuje całą piętę, zapewniając doskonałe podparcie całej stopy.
  • Heatshield. Dodatkowa srebrna folia umieszczona między podeszwą środkową a zewnętrzną odprowadza ciepło wytwarzane przez ciało do buta wewnętrznego, ogrzewając stopy.
  • Flex Index 6. Flex zapewniający responsywność i komfort
  • Forward Lean 7°. Dla początkujących i osób preferujących spokojną jazdę.

Specyfikacja Buty snowboardowe HEAD TWO LYT BOA COILER sezon 2021

Sezon: 2021

Buty snowboardowe HEAD TWO LYT BOA COILER sezon 2021 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "męskie buty snowboardowe" naszych marek