0
 

Buty snowboardowe HEAD SCOUT LYT BOA Coiler Black sezon 2021

HEAD
Buty snowboardowe SCOUT LYT BOA to jedne z najlżejszych butów na rynku – gwarancja jeszcze lepszej zabawy na stoku! Ich nowa konstrukcja zapewnia komfort i wybacza błędy, co przekłada się na pełną przyjemność z jazdy. Mimo imponującej lekkości podeszwy butów oferują doskonałą amortyzację i wysoką przyczepność. System sznurowania Boa® gwarantuje łatwe wiązanie butów i koniec zmagań ze sznurówkami przy niskich temperaturach. Termoformowalne buty wewnętrzne zapewniają precyzyjne dopasowanie do kształtu stóp.
  • Boa® Coiler to szybkie, wygodne wiązanie, które zapewnia doskonałe mocowanie. To najszybszy i najwygodniejszy sposób na wiązanie buta dzięki autoamtycznemu zwijaniu nadmiaru linki.
  • Perfect Fit Easy-In. EASY-IN wynosi komfort na całkowicie nowy poziom, reprezentując nowe podejście do wytwarzania buta wewnętrznego. Dzięki temu, że język jest umieszczony na zewnątrz, można otworzyć but bardzo szeroko, co sprawia, że jego zakładanie i ściąganie jest bardzo proste. But wewnętrzny EASY-IN, eliminuje także punkty nacisku typowe dla standardowych rozwiązań, w których język znajduje się wewnątrz.
  • Rozwiązanie Comfort Cuff wpływa na zwiększenie flexu w części przyśrodkowej buta, zwiększając poziom komfortu i zapewniając bardziej naturalne ugięcie.
  • Cuff Cut Construction. Zastosowanie konstrukcji Cuff Cut Construction pozwala na wyeliminowanie odkształcania się zewnętrznej części butów, a także płynne ugięcie cholewki do przodu.
  • Szybkoschnąca tkanina S.Café® neutralizuje przykre zapachy. Stało się to możliwe dzięki technologii, która polega na umieszczeniu mielonych ziaren kawy w tkaninie. Pochłania i odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz, zapewniając niemal 200% krótszy czas schnięcia w porównaniu z bawełną.
  • FPG Insole. Ergonomiczne ukształtowana wkładka 3D FPG idealnie obejmuje całą piętę, zapewniając doskonałe podparcie całej stopy.
  • Heatshield. Dodatkowa srebrna folia umieszczona między podeszwą środkową a zewnętrzną odprowadza ciepło wytwarzane przez ciało do buta wewnętrznego, ogrzewając stopy.
  • Flex Index 6. Flex zapewniający responsywność i komfort
  • Forward Lean 7°. Dla początkujących i osób preferujących spokojną jazdę.
 

Specyfikacja Buty snowboardowe HEAD SCOUT LYT BOA Coiler Black sezon 2021

Sezon: 2021

Buty snowboardowe HEAD SCOUT LYT BOA Coiler Black sezon 2021 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "męskie buty snowboardowe" naszych marek