0
 

Buty snowboardowe HEAD Eight BOA sezon 2020

HEAD
Buty snowboardowe HEAD Eight BOA przeznaczone są dla użytkowników zaawansowanych, charakteryzującą się średnim kątem nachylenia oraz wybaczającym błędy flexem o indeksie 9. Przyczepność w każdych warunkach i tłumienie drgań gwarantuje podeszwa Ninja, która wraz z zintegrowanymi klamrami Wrap Straps oraz rzepem Progressive Power Strap zapewnia doskonałe trzymanie łydki, kostki oraz śródstopia. System Wrap Straps czerpie najlepsze cechy ze znanych rozwiązań zapięć w butach narciarskich – zrezygnowano z klasycznych sznurówek na rzecz pasków z klamrami, których obsługa nie wymaga nawet ściągania rękawiczek. Aby regulować siłę zapięcia wystarczy przekręcić boczne pokrętło, które opowiada za naciąganie pasków. Cały but został wykonany w technologii Frequency, której zastosowanie pozwoliło obniżyć wagę do minimum oraz zwiększyć wodoszczelność buta. Technologia Heel Transmission System zapewnia integralność między butem a użytkownikiem dzięki możliwości przeniesienia energii na wiązania i deskę za pomocą wtryskiwanej wkładce pod piętą. Wewnętrzny but został wykonany w technologii Perfect Fit, która pozwala na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb oraz indywidualnego kształtu stopy za pomocą specjalnej metody wygrzewania buta w piecu – można tą czynność przeprowadzić w naszym sklepie znajdującym się we Wrocławiu przy ulicy Świdnickiej 49.
 • System BOA Wrap Straps pozwala na szybkie poluzowanie oraz zaciśnięcie buta na nodze
 • Flex: 9 – wartość oznacza sztywność buta w 10 stopniowej skali
 • Pochylenie cholewki 11°
 • Wnętrze wykonane w technologii Perfect Fit zapewnia najwyższy komfort oraz dopasowanie dzięki możliwości wygrzania buta w specjalnym piecu i dopasowaniu go do stopy
 • Podeszwa Ninja doskonale tłumi drgania oraz gwarantuje przyczepność w każdych warunkach
 • Frequency Technology to specjalny materiał, który pozwolił obniżyć wagę buta oraz polepszyć jego wodoodporność
 • Heel Transmission System zapewnia doskonałe przeniesienie energii na wiązania i deskę
 • Zastosowanie konstrukcji Cuff Cut Construction pozwala na wyeliminowanie odkształcania się zewnętrznej części butów, a także płynne ugięcie cholewki do przodu.
 • Szybkoschnąca tkanina S.Café® neutralizuje przykre zapachy. Stało się to możliwe dzięki technologii S.Café®, która polega na umieszczeniu mielonych ziaren kawy w tkaninie. Tkanina S.Café® pochłania i odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz, zapewniając niemal 200% krótszy czas schnięcia w porównaniu z bawełną.
 • 2 lata gwarancji
 • Waga 2,16 kg

Specyfikacja Buty snowboardowe HEAD Eight BOA sezon 2020

Sezon: 2020

Buty snowboardowe HEAD Eight BOA sezon 2020 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "męskie buty snowboardowe" naszych marek