0
 

Buty narciarskie Rossignol Hero World Cup 120 White

Rossignol
Buty narciarskie Rossignol Hero World Cup 120 White, Poczuj na nogach moc kontroli rodem z zawodów w bucie Hero World Cup 120. To zaprojektowany z myślą o zawodach i wysokich osiągach na przygotowanych trasach model o znacznej mocy i wysokich osiągach, który charakteryzuje się wąskim rozmiarem 97-mm odpowiednim dla zaawansowanej technicznie jazdy. Skorupa zbudowana z dwóch rodzajów materiału została opracowana na bazie doświadczeń wyniesionych ze startów w zawodach, i zapewnia dynamiczne odbicie i flex sprawiając, że but staje się naturalnym przedłużeniem nogi i zapewnia większą precyzję i kontrolę nad każdym zakrętem.
 
  • Wąski rozmiar o szerokości 97 mm zapewnia zawodnicze dopasowanie dzięki mocnej blokadzie stopy i mocnemu dopasowaniu w okolicach przodostopia, oferując wyjątkową równowagę pomiędzy osiągami, kontrolą nad nartami i komfortem.
  • Lepsze dopasowanie, lepsze prowadzenie nart
  • Technologia Dual Core zapewnia precyzyjny transfer mocy i podnosi poziom dopasowania skorupy, zwiększając dynamikę odbicia, responsywność i poczucie kontroli.
  • Komfortowe, anatomiczne dopasowanie
  • Wstępnie formowany but wewnętrzny został zaprojektowany tak, by wygodnie opinać kostkę wewnątrz skorupy.

Specyfikacja Buty narciarskie Rossignol Hero World Cup 120 White

Sezon: 2021
Last:
Flex: 120

Buty narciarskie Rossignol Hero World Cup 120 White opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "buty narciarskie" naszych marek