0
 

HEAD ADVANT EDGE 95 W Anthracite / Black

HEAD
Buty narciarskie HEAD ADVANT EDGE 95 W to lekkie i wygodne buty przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, którzy cenią sobie doskonałą jakość wykonania oraz ergonomie. Technologia Hi-Top zapewniają bezpośrednie przekazywanie siły na narty, co przekłada się na lepszą wydajność na stoku. System Duo Flex zapewnia lepszą kontrolę nad nartami w każdym momencie skrętu. Dodatkowo w butach został zastosowany szkielet Control Frame przenosi większość energii na tylna część buta. Buty posiadają regulowany Flex, dzięki czemu można dostosować sztywność korpusu. Dodatkowo buty zostały wyposażone w następujące technologie:
Form Fit – technologia polega na wygrzaniu w specjalnym piecyku zewnętrznej części buta i założeniu przez posiadacza na 5 minut. Podczas gdy but ochładza się i utwardza na stopie następuje przybranie kształtu stopy. Zastosowane materiały dłużej utrzymują uformowany kształt
   
Perfect Fit HD – technologia polega na tym samym co Form Fit, jednak dotyczy się buta wewnętrznego. Metoda formowania jest taka sama jak w przypadku Form Fit – oba formowania przeprowadzane są jednocześnie.
   
Buty posiadają w sumie 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, a dwie z nich posiadają podwójną siłę dopięcia. Taki system gwarantuje doskonałe dopasowanie do stopy, stabilność buta na nodze oraz najwyższą wydajność na stoku.
   
Podeszwa w tym bucie została wykonana w technologii GripWalk jest to nowoczesna podeszwa charakteryzująca się doskonałymi właściwościami podczas wpinania i wypinania oraz doskonałym właściwością podczas chodzenia. Podeszwa zapewnia ergonomię oraz wyjątkową przyczepność, na przy chodzeniu po nachylonym terenie. Buty o takiej podeszwie wymagają odpowiednich wiązań oznaczonych symbolem GW.

  • Przeznaczenie: doświadczeni narciarze
  • Flex: 95/85 (umiarkowanie sztywne)
  • Powłoka zewnętrzna: PU/SL
  • Wnętrze: Perfect Fit HD 
  • Canting: pojedynczy
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja HEAD ADVANT EDGE 95 W Anthracite / Black

Przeznaczenie: Zaawansowani użytkownicy
Rodzaj: Damski
But wewnętrzny: Perfect Fit HD
Ilość klamer: 4
Sposób wiązania: Klamry
Regulowany Flex: Tak
Skorupa: PU/SL
Sezon: 2019
Last:
Flex: 95

HEAD ADVANT EDGE 95 W Anthracite / Black opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?