0
 

Buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME 110 S Black/Orange Sezon 2021

Atomic
Buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME 110 S, Sztywność i stabilność spotyka się z płynną jazdą w butach Atomic Hawx Prime 110 S - butach narciarskich do bezpośredniej, responsywnej jazdy z legendarną technologią dopasowania Hawx Feel. Technologia Prolite obniża wagę, jednocześnie zwiększając wytrzymałość dzięki rewolucyjnej lekkiej konstrukcji z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych obszarach. Wstępnie ukształtowany botek wewnętrzy 3D Gold 3M™ Thinsulate™ jest kluczem do stworzenia wygodnego dopasowania, które można jeszcze ulepszyć dzięki termoformowanemu procesowi Memory Fit - kształtując skorupę, cholewkę i botek wewnętrzny specjalnie dla Ciebie. Dopieść swój dzień za pomocą technologii Power Shift, która pozwala ustawić pochylenie cholewki do przodu i dostosować flex o +/- 10 punktów. Dzięki wystarczającej sztywności i mocy, aby poradzić sobie w praktycznie każdych warunkach oraz komfortowi, który sprawia, że przez cały dzień ich nie czujesz, buty Hawx Prime 110 S sprawiają, że dla solidnego narciarza o średniej szerokości stopy (100 mm dla rozmiaru 26) dzień na nartach nie może być nieudany.
 
  • MEMORY FIT – Zaawansowana technologia dopasowania termicznego tworzy w pełni spersonalizowaną skorupę, cholewkę i wkładkę w ciągu kilku minut.
  • PROLITE – Rewolucyjna lekka konstrukcja z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych miejscach.
  • POWER SHIFT – Technologia umożliwiająca szybką regulację kąta pochylenia butów (13, 15 lub 17 stopni) oraz stopnia twardości (+/- 10 punktów).
  • ENERGY BACKBONE – Wzmocnienia w newralgicznych miejscach zapewniają dodatkową moc i trzymanie krawędzi, pozwalając na dynamiczną jazdę.
 

Specyfikacja Buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME 110 S Black/Orange Sezon 2021

Last:
Flex: 110

Buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME 110 S Black/Orange Sezon 2021 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?