0
 

Wiązania snowboardowe HEAD Fx Two sezon 2021

HEAD
Wiązania snowboardowe HEAD Fx Two to nowa koncepcja wiązań stworzonych z myślą o potrzebach jazdy all mountain. Wszystkie ustawienia – a jest ich naprawdę sporo – można regulować bez użycia narzędzi. Nawet flex highbacku da się błyskawicznie dopasować na stoku. Komfortowe wpinanie gwarantują w pełni rozkładane na boki paski, a wygodne i bezpieczne dopasowanie zapewnia wewnętrzna, regulowana część podstawy. Za efektywny przekaz sił odpowiadają cztery elementy Power Port, a system Dampiflex zapewnia naturalny flex deski i pochłania wibracje. Zaprojektowany na nowo Multidisk jest kompatybilny ze wszystkimi opcjami montażu wiązań do deski.
 
  • System Auto Open Total pozwala na łatwe umieszczanie buta w wiązaniu bez konieczności uciążliwego odpychania na boki pasków. Zarówno pasek dolny, jak i górny automatycznie odchylają się na boki, zapewniając łatwy dostęp w każdych warunkach.
  • System stosowany w dolnej cześci podstawy wiązania wykonany z pianki EVA. Dzieki tej innowacji wiązania doskonale transferują energię na deskę i wydajnie tłumią drgania.
  • Podstawa pokryta pianką EVA, zapewnia pewne trzymanie i doskonałe tłumienie całego wiązania. Rezultat? Płynna, pewna jazda bez przemieszczania się buta w wiązaniu.
  • Adjustable Basepad Długość podstawy wiązania można dostosować do długości buta bez użycia narzędzi.
  • Adjustable Toe Ramps. Regulowane podkładki w przedniej części podstawy wiązania, można łatwo dostosować do buta za pomocą jednej śruby.
  • Power Ports Base. Punkty połączenia między wiązaniem a deską są ograniczone do czterech portów, aby wspierać naturalny flex deski.
  • PT Strap Pasek Power. Transmission gwarantuje pewne trzymanie, doskonałe tłumienie i elastyczność. Udoskonalony materiał bazowy pozwolił zmniejszyć grubość paska bez wpływu na pewność trzymania. Ponadto, specjalna klamra pozwala ograniczyć ryzyko zaklinowania.
  • Grip Tech Toe Strap Grip Tech Toe Strap składa się wokół palca i bezpiecznie blokuje stopę w wiązaniu. Ma lekką konstrukcję przypominającą miseczkę, która zapewnia idealne trzymanie buta.
  • Flexmaster 3000. Nowa innowacja w wiązaniu snowboardowym! Elastyczność wysokiego oparcia można regulować bez użycia narzędzi, po prostu regulując suwak z tyłu wiązania. Pełna moc i wydajność podczas zjeżdżania ze stoku.

Specyfikacja Wiązania snowboardowe HEAD Fx Two sezon 2021

Twardość (Flex): Index 6
Sezon: 2021

Wiązania snowboardowe HEAD Fx Two sezon 2021 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "wiązania snowboardowe" naszych marek