0
 

Kask narciarski HEAD Vanda BOA MIPS White sezon 2020

HEAD
Kask narciarski HEAD Vanda BOA MIPS to zaprojektowany dla narciarek kask oferujący perfekcyjne dopasowanie oraz ochronę głowy. Kask charakteryzuje się niską wagą, regulacją dopasowania oraz doskonała wentylacje. Wentylacja pozwala na wprowadzenie świeżego powietrza do wnętrza kasku,  a tym samym ograniczenie pocenia się głowy. Kask posiada system dopasowania 3D Fit, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz wysoki komfort. Dwie warstwy zewnętrzne tworzą system MIPS, który sprawia, że obie te warstwy są niezależne tym samym pozwalając zewnętrznej warstwie na obrót. W przypadku uderzenia boczną częścią głowy i kasku o przeszkodę wierzchnia warstwa obraca się rozpraszając siłę po całym tworzywie wewnętrznym. Klasyczne kaski przenoszą całą siłę w jeden określony punkt – tutaj ta siła rozkłada się na dużo większą powierzchnie. Dzięki temu zmniejszone jest ryzyko uszkodzenia mózgu podczas upadku. Otwory wentylacyjne zostały umieszczone w strategicznych miejscach kasku zapewniając stały dopływ powietrza wewnątrz. Za dopasowanie kasku do głowy odpowiada system BOA Closure, którego zasada działania polega na możliwości dostosowania rozmiaru za pomocą zlokalizowanego w tylnej części pokrętła regulacji.
  • Technologia Mold-in – Wewnętrzna warstwa materiałów została „wdmuchana” do twardej skorupy kasku, która nadal pozostaje w fazie formowania. Dzięki temu uzyskano dużo niższą wagę produktu. Ta technika pozwala również na stworzenie struktury zapewniającej lepszą wentylację głowy, przy jednoczesnym zachowaniu integralności powierzchni całego kasku.
  • HEAD 3D fit – to system regulacji rozmiaru w obu osiach poziomej i pionowej umożliwiający doskonałe dopasowanie kasku do wielkości głowy.
  • Efekt Venturi – zapewnia idealny klimat wewnątrz kasku. Powietrze przepływające po powierzchni kasku, dzięki specjalnej konstrukcji kanałów wentylacyjnych, wysysa nadmiar ciepła i wilgoci z jego wnętrza.
  • Regulowana wentylacja – otwory wentylacyjne na kasku mogą być otwierane lub zamykane za pomocą przełącznika umieszczonego na powierzchni kasku.
  • Materiał microfur – zapewnia zarówno wygodę jak i ciepło. Użyty w kasku zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.
  • Technologia Active Bottom Edge – w kaskach HEAD zabezpiecza gogle przed parowaniem zapewniając aktywną cyrkulację powietrza. Dzięki otworom na krawędzi kasku w miejscu styku z goglami powietrze z gogli jest wysysane poprzez system wentylacji kasku.
  • Waga : 0.44 kg (52-55 cm)
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Kask narciarski HEAD Vanda BOA MIPS White sezon 2020

Sezon: 2020

Kask narciarski HEAD Vanda BOA MIPS White sezon 2020 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?