0
 

Juniorskie gogle narciarskie HEAD Ninja sezon 2018/2019

HEAD
Juniorskie gogle narciarskie HEAD Ninja produkt przeznaczony dla dzieci charakteryzujący się doskonałą jakością wykonania oraz ergonomią. Gogle pasują do wszystkich juniorskich kasków HEAD. Szkła w tych goglach przepuszczają 60% widzialnych promieni słonecznych – nadadzą się zarówno w pochmurne jak i słoneczne dni. Szkła posiadają filtr UV400 oraz system Anty-Fog, którego zadaniem jest zapobieganie parowaniu pomiędzy szybami. Za dopasowanie do twarzy odpowiada pianka, która pokrywa cały obwód ramki gogli.
  • Szyba sferyczna to szyba o ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniu zapewniającym idealne, nie zniekształcone pole widzenia. Jest bardzo funkcjonalna a jednocześnie świetnie wyglądają.
  • UV400 oraz Anti-Fog to maksymalne właściwości ochronne przed promieniami UV oraz ich zdolność do ograniczenia parowania. Światło w górach jest często bardzo intensywne więc Twoje oczy potrzebują najlepszej ochrony. W warunkach zwiększonej wilgotności ich funkcja zabezpieczająca przed parowaniem utrzymuje najlepszą możliwą widoczność.
  • Comfort Foam - spójna pianka o jednolitej gęstości, zapewniająca idealny klimat wewnątrz gogli. Komfortowa i dysponująca właściwościami wentylacyjnymi.
  • Możliwość wymiany szyby w przypadku zmiany warunków pogodowych lub jej uszkodzenia. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się z gogli i zapewnić sobie odpowiednią widoczność.
  • Dopasowane kształtem do kasków HEAD.
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Juniorskie gogle narciarskie HEAD Ninja sezon 2018/2019

Przeznaczenie: dla dorosłych
Rozmiar: Uniwersalny
Sezon: 2019

Juniorskie gogle narciarskie HEAD Ninja sezon 2018/2019 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?