0
 

HEAD Rush

HEAD
Męska deska snowboardowa HEAD Rush została zaprojektowana jako deska przeznaczona dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych. Deska posiada profil Flocka oraz konstrukcję Twin Tip. Rdzeń deski na całej długości został wykonany z lekkiej oraz elastycznej topoli, która znacznie obniżyła wagę deski oraz sprawiła, że deska znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach. Elastyczność deski została określona przez firmę HEAD jako średnia, co pozwala na swobodną jazdę oraz doskonałą kontrolę nad deską przez początkującego. Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją.
         

Styl jazdy: All-Mountain/Freestyle

Spora uniwersalność oraz gwarancja doskonałej kontroli deski w każdych warunkach. 
     

Flex 5/10

Elastyczność deski wynosi 5 punkty w dziesięciostopniowej skali. 1 punkt oznacza bardzo miękką deskę, która dzięki swojej elastyczności potrafi wybaczyć wiele błędów. 10 oznacza twardą deskę, która charakteryzuje się dużą czułością podczas jazdy. Elastyczność ma znaczący wpływ na komfort i styl jazdy.
       

Profil: Flocka

Zaliczany do raczej płaskich typów, łączący w sobie zalety profilów Camber oraz Rocker. Uniwersalne zastosowanie, dzięki płaskiemu profilowi spora część deski przylega do śniegu – pozwala to na szybkie skręty oraz na energiczne manewry.
 

Konstrukcja Twin Tip

Znana też jako Twin Directional to konstrukcja symetryczna – przód oraz tył deski posiadają ten sam kształt oraz długość, a środek ciężkości rozłożony jest centralnie. Idealne dla osób, które lubią zmienić nogę dominującą i jeździć w pozycji switch. Kształt ten doskonale sprawdzi się do celów Freestyle’owych.
 

Standardowe mocowanie wiązań

Gwintowane, gęsto rozmieszczone otwory, dzięki którym można przykręcić wiązania pod różnym kątem względem siebie.
 

Szerokość – standardowa

Idealna do butów mniejszych niż rozmiar 45.

Wymiary i dane szczegółowe:
Długość  Środek Promień skrętu
150 cm 24,2 cm 6,0°
153 cm 24,6 cm 6,4°
156 cm 25,0 cm 5,6°
159 cm (W) 26,4 cm 5,9°
162 cm 25,8 cm 6,0°
162 cm (W) 26,6 cm 7,4° 
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja HEAD Rush

Rodzaj: Unisex
Styl jazdy:
Sztywność:
Profil:
Wiązania:
Szerokość:
Konstrukcja:
Sezon: 2018

HEAD Rush opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Zobacz "deski snowbordowe" naszych marek