0
 

Buty narciarskie HEAD NEXO LYT 100

HEAD
Buty narciarskie HEAD NEXO LYT 110 to najwyższej klasy sprzęt sportowy przeznaczony dla zaawansowanych narciarzy. Cała skorupa została wykonana z wytrzymałego poliuretanu. Zastosowanie tego materiału oraz przeprojektowanie innych elementów pozwoliło stworzyć jedne z najlżejszych butów w swojej klasie. Buty zostały wykonane w technologii Duo Flex pozwalającej na dobranie stopnia ich wygięcia oraz miękkości. Buty pozwalają na perfekcyjne dopasowanie do stopy użytkownika. Technologie zastosowane w bucie:
Form Fit – technologia polega na wygrzaniu w specjalnym piecyku zewnętrznej części buta i założeniu przez posiadacza na 5 minut. Podczas gdy but ochładza się i utwardza na stopie następuje przybranie kształtu stopy. Zastosowane materiały oraz Graphene dłużej utrzymują uformowany kształt
   
Perfect Fit S – technologia polega na tym samym co Form Fit, jednak dotyczy się buta wewnętrznego. Metoda formowania jest taka sama jak w przypadku Form Fit – oba formowania przeprowadzane są jednocześnie.
   
Innowacyjne, cztery klamry o niskim profilu utrzymują but na stopie – zostały wykonane w 90% z aluminium. Prostota wykonania zapewnia najlepsze efekty dzięki czemu klamry dobrze trzymają się, a ich zapięcie, rozpięcie i dopasowanie nie stanowi problemu. 
   
Wnętrze buta zostało wykonane w technologii Primaloft – jest specjalne włókno zapewniające wodoszczelność, lekkość oraz izolacje od chłodu. Schnie dużo szybciej niż klasyczne włókno oraz pozwala stopie oddychać.
   
Podeszwa w tym bucie została wykonana w technologii GripWalk jest to nowoczesna podeszwa charakteryzująca się doskonałymi właściwościami podczas wpinania i wypinania oraz doskonałym właściwością podczas chodzenia. Podeszwa zapewnia ergonomię oraz wyjątkową przyczepność, na przy chodzeniu po nachylonym terenie. Buty o takiej podeszwie wymagają odpowiednich wiązań oznaczonych symbolem GW.
  • Przeznaczenie: doświadczeni narciarze
  • Flex: 100/110 (sztywne)
  • Powłoka zewnętrzna: PU
  • Wnętrze: Perfect Fit S
  • Canting: pojedynczy
  • 2 lata gwarancji
  • Waga 3,72 kg

Specyfikacja Buty narciarskie HEAD NEXO LYT 100

Sezon: 2020
Last:
Flex: 100

Buty narciarskie HEAD NEXO LYT 100 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?