0
 

Deska snowboardowa HEAD True sezon 2018/2019

HEAD
Męska deska snowboardowa HEAD True została zaprojektowana jako deska przeznaczona dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych. Deska posiada profil Camber oraz konstrukcję Twin Tip. Rdzeń deski na całej długości został wykonany z lekkiej oraz elastycznej topoli, która znacznie obniżyła wagę deski oraz sprawiła, że deska znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach. Elastyczność deski została określona przez firmę HEAD jako średnia, co pozwala na swobodną jazdę oraz doskonałą kontrolę nad deską przez początkującego. Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją.
 

         

Styl jazdy: All-Mountain

Spora uniwersalność oraz gwarancja doskonałej kontroli deski w każdych warunkach.
     

Flex 5/10

Elastyczność deski wynosi 5 punkty w dziesięciostopniowej skali. 1 punkt oznacza bardzo miękką deskę, która dzięki swojej elastyczności potrafi wybaczyć wiele błędów. 10 oznacza twardą deskę, która charakteryzuje się dużą czułością podczas jazdy. Elastyczność ma znaczący wpływ na komfort i styl jazdy.
       

Profil: Camber

Profil deski, który najczęściej wybierany jest przez średniozaawansowanych użytkowników, głownie dlatego, że pozwala on na lepsze wybicie, dużo większą precyzję podczas jazdy oraz świetną kontrolę podczas jazdy na krawędzi.
 

Konstrukcja Twin Tip

Znana też jako Twin Directional to konstrukcja symetryczna – przód oraz tył deski posiadają ten sam kształt oraz długość, a środek ciężkości rozłożony jest centralnie. Idealne dla osób, które lubią zmienić nogę dominującą i jeździć w pozycji switch. Kształt ten doskonale sprawdzi się do celów Freestyle’owych.
 

Standardowe mocowanie wiązań

Gwintowane, gęsto rozmieszczone otwory, dzięki którym można przykręcić wiązania pod różnym kątem względem siebie.

 

Szerokość – Standard/Wide

Idealna do butów mniejszych niż rozmiar 45. Deski "wide" sprawdzą się dla butów od rozmiaru 45.


Wymiary i dane szczegółowe:

Długość  Środek Promień skrętu
157 cm 24,9 cm 8,0°
159 cm (W) 26,4 cm 8,5°
163 cm (W) 26,6 cm 8,6°
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Deska snowboardowa HEAD True sezon 2018/2019

Przeznaczenie: dla dorosłych
Rodzaj: Unisex
Styl jazdy: All-Moutain
Sztywność:
Wiązania:
Szerokość:
Konstrukcja:
Sezon: 2018/2019

Zobacz "deski snowbordowe" naszych marek