0
 

Damska deska snowboardowa HEAD Stella

HEAD
Damska deska snowboardowa HEAD Stella została zaprojektowana jako deska przeznaczona dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych. Deska posiada profil Flocka oraz konstrukcję Twin Tip. Rdzeń deski na całej długości został wykonany z lekkiej oraz elastycznej topoli, która znacznie obniżyła wagę deski oraz sprawiła, że deska znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach. Elastyczność deski została określona przez firmę HEAD jako średnia, co pozwala na swobodną jazdę oraz doskonałą kontrolę nad deską przez początkującego. Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją.
 

         

Styl jazdy: All-Mountain

Spora uniwersalność oraz gwarancja doskonałej kontroli deski w każdych warunkach. 
     

Flex 3/10

Elastyczność deski wynosi 3 punkty w dziesięciostopniowej skali. 1 punkt oznacza bardzo miękką deskę, która dzięki swojej elastyczności potrafi wybaczyć wiele błędów. 10 oznacza twardą deskę, która charakteryzuje się dużą czułością podczas jazdy. Elastyczność ma znaczący wpływ na komfort i styl jazdy.
       

Profil: Flocka

Zaliczany do raczej płaskich typów, łączący w sobie zalety profilów Camber oraz Rocker. Uniwersalne zastosowanie, dzięki płaskiemu profilowi spora część deski przylega do śniegu – pozwala to na szybkie skręty oraz na energiczne manewry.
 

Konstrukcja Twin Tip

Znana też jako Twin Directional to konstrukcja symetryczna – przód oraz tył deski posiadają ten sam kształt oraz długość, a środek ciężkości rozłożony jest centralnie. Idealne dla osób, które lubią zmienić nogę dominującą i jeździć w pozycji switch. Kształt ten doskonale sprawdzi się do celów Freestyle’owych.
 

Standardowe mocowanie wiązań

Gwintowane, gęsto rozmieszczone otwory, dzięki którym można przykręcić wiązania pod różnym kątem względem siebie.
 

Szerokość – standardowa

Idealna do butów mniejszych niż rozmiar 45.


Wymiary i dane szczegółowe:

Długość  Środek Promień skrętu Waga dopuszczalna
139 cm 23,5 cm 5,6° Od 30 do 50kg
147 cm 23,9 cm 6,8° Od 40 do 70kg
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Damska deska snowboardowa HEAD Stella

Rodzaj: Damski
Styl jazdy: All-Moutain
Sztywność:
Profil:
Wiązania:
Szerokość:
Konstrukcja:
Sezon: 2017/2018

Zobacz "deski snowbordowe" naszych marek