0
 

Damska deska snowboardowa HEAD Shine

HEAD
Damska deska snowboardowa HEAD Shine została zaprojektowana jako deska przeznaczona dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych. Deska posiada tradycyjny profil Camber oraz konstrukcję Twin Tip. Rdzeń deski na całej długości został wykonany z lekkiej oraz elastycznej topoli, która znacznie obniżyła wagę deski oraz sprawiła, że deska znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach. Elastyczność deski została określona przez firmę HEAD jako średnia, co pozwala na swobodną jazdę oraz doskonałą kontrolę nad deską przez początkującego. Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją.
 
         

Styl jazdy: All-Mountain

Spora uniwersalność oraz gwarancja doskonałej kontroli deski w każdych warunkach.
     

Flex 5/10

Elastyczność deski wynosi 5 punkty w dziesięciostopniowej skali. 1 punkt oznacza bardzo miękką deskę, która dzięki swojej elastyczności potrafi wybaczyć wiele błędów. 10 oznacza twardą deskę, która charakteryzuje się dużą czułością podczas jazdy. Elastyczność ma znaczący wpływ na komfort i styl jazdy.


       

Profil: Hybrid Camber

Profil deski dedykowany jest do zaawansowanych użytkowników. Dzięki połączeniu typowego profilu Camber oraz węższej części środkowej zapewnia świetną stabilność. Profil camber umiejscowiony w okolicach wiązań pozwala na niespotykanie skuteczne trzymanie krawędzi, a część płaska dba o responsywność i sprężystość przy wybiciu dając bardzo dużą radość z jazdy.
 

Konstrukcja Twin Tip

Znana też jako Twin Directional to konstrukcja symetryczna – przód oraz tył deski posiadają ten sam kształt oraz długość, a środek ciężkości rozłożony jest centralnie. Idealne dla osób, które lubią zmienić nogę dominującą i jeździć w pozycji switch. Kształt ten doskonale sprawdzi się do celów Freestyle’owych.
 

Standardowe mocowanie wiązań

Gwintowane, gęsto rozmieszczone otwory, dzięki którym można przykręcić wiązania pod różnym kątem względem siebie.
 

Szerokość – standardowa

Idealna do butów mniejszych niż rozmiar 45.


Wymiary i dane szczegółowe:

Długość  Środek Promień skrętu Waga dopuszczalna
142 cm 23,7 cm 7,8° Od 40 do 70 kg
146 cm 23,9 cm 7,8° Od 40 do 70 kg
149 cm 24,3 cm 7,9° Od 40 do 70 kg
  • 2 lata gwarancji
Wiązania snowboardowe HEAD NX Fay I to łatwe w obsłudze oraz lekkie wiązania przeznaczone do luźnej jazdy oraz ciągłego szkolenia się w jeździe na snowboardzie. Główną zaletą tych wiązań jest brak konieczności używania narzędzi do przeprowadzenia podstawowych regulacji, takich jak kąt nachylenia nogi czy też dopasowanie dolnych pasków, które jest możliwe dzięki systemowi Auto-Open. Flex wiązań jest na tyle miękki, że potrafi pomóc wyjść z największej opresji oraz szybko skorygować tor jazdy. Podstawa wiązań została wykonana z materiałów, które doskonale tłumią wszelkie drgania oraz nierówności. Duże klamry pozwolą zapiąć i odpiąć buta nawet z założonymi rękawicami.
 

         

Flex 3

Elastyczność wiązań została oceniona na 3 punkty, co oznacza że produkt zalicza się do grupy wiązań miękkich. Cechą charakterystyczną miękkich wiązań jest to, że potrafią dostosować się do błędów użytkownika chroniąc przed uszczerbkiem na zdrowiu. Miękki flex zapewnia łatwiejszy skęt oraz manewrowanie. 
 
  • Miękki flex zapewnią ciągły rozwój snowboardzisty, wybaczając błędy.
  • Duże klamry zapewniają łatwe zapinanie i wypinanie buta, nawet w rękawicach
  • Solidna podstawa redukuje drgania oraz tłumi nierówności
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Damska deska snowboardowa HEAD Shine

Przeznaczenie: Zaawansowani użytkownicy
Rodzaj: Damski
Styl jazdy: All-Moutain
Profil: Hybrid Camber
Wiązania:
Szerokość:
Konstrukcja:
Sezon: 2018/2019

Zobacz "deski snowbordowe" naszych marek