0
 

Zestaw Buff Combo – czapka + chusta

Buff
Zestaw Buff Combo składa się z czapki wykonanej z mikrofiby oraz polar, a także chusty Buff Original wykonanej z mikrofibry.

Czapka zimowa Buff

Czapka zimowa Buff Micro Polar Junior to czapka dedykowana dzieciom w wieku szkolnym, przeznaczona na sezon jesienno-zimowy. Do produkcji tej czapki zostały wykorzystane dwa materiały – polar oraz mikrofibra. Od zewnętrznej strony czapka wykonana jest z mikrofibry, natomiast wnętrze jest pokryte miękkim polarem. Takie rozwiązanie spowodowało, że czapka składa się z dwóch warstw, które tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Pozwala to na gromadzenie się tam ciepłego powietrza odprowadzonego od głowy i poprzez przepuszczalną mikrofibrę filtracje i wymianę na powietrze ze środowiska. Zarówno zastosowany polar oraz mikrofibra charakteryzują się doskonała izolacją termiczną oraz bardzo dobrą przepuszczalnością. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że czapka potrafi dobrze odprowadzić pot na zewnątrz pozostawiając skórę głowy suchą, a przy tym nie wychładzać głowy, dając poczucie ciepła i komfortu.
Producent zaleca używanie czapki w temperaturze od -10°C do +10°C. Czapka została zaprojektowana w kroju Comfort Fit, zapewniającym wygodę noszenia oraz brak ucisku na głowę lub włosy.
Zastosowana technologia Polygiene® Active Odor Control skutecznie chroni materiał przed przesiąkaniem zapachów oraz zapewnia komfort noszenia nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Wszystko za sprawą zastosowanych jonów srebra, które skutecznie hamują rozwój bakterii wewnątrz materiału. Technologia Polygiene® otrzymała certyfikat Bluesign® oraz została wpisana na listę bezpiecznych dla zdrowia.

 
Rozmiar(obwód głowy):   55 cm
Materiał:   100% poliester (mikrofibra, polar)
Ochrona:    Zimno (-10°C do +10°C)
Przeznaczenie:   Dla dzieci
Informacje dodatkowe:      Bardzo dobra ochrona przez zimnem,
Technologia Polygiene® Active Odor Control,
Szybkie schnięcie,
Wygodny krój Comfort Fit       
Gwarancja:   2 lata

Chusta Buff Original 

Chusta całoroczna Buff Junior Original Buff to propozycja skierowana do dzieci, zachęcająca do noszenia takiego typu odzieży młodzieżowymi kolorami oraz motywami oraz ciekawymi stylistycznie wzorami. Tak jak w przypadku modelu dla dorosłych – możliwości i sposobów na założenie tej chusty jest całe mnóstwo. Takie możliwości w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią mogą spowodować wymyślenie jeszcze ciekawszych sposobów użytkowania niż te, które zaprezentował producent. Chusty Buff to produkt całoroczny, sprawdzający się zarówno w zimie jak i w lecie. W dni zimniejsze jako czapka, kominiarka lub maska chroniąca przed chłodem, wiatrem oraz śniegiem. Podczas lata może być używana jako czapka chroniąca przez słońcem, opaska, piratka lub jako gumka do włosów.

Jak widać na grafice możliwości jest wiele, co sprawia, że chusty marki Buff bez najmniejszego problemu mogą stanowić uniwersalny produkt, który może przydać się w życiu codziennym. 

Kolejnym charakteryzującym aspektem produkty marki Buff jest świadomość, że firma przykłada wszelkich starań aby wzornictwo oraz wykorzystane materiały pochodziły z najwyższej półki. Firma Buff, z siedzibą nieopodal Barcelony, poświeciła dwie dekady na doskonalenie swoich produktów oraz jakości użytych do produkcji materiałów.

Chusta całoroczna Buff Junior Original Buff wykonana jest z mikrofibry, która posiada mniejszy splot mikrowłókna na zewnętrznej tkaninie, dzięki czemu poprawiono efektywną izolacyjność cieplną podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak bardzo niskie temperatury, śnieg, wiatr lub deszcz. Wnętrze chusty posiada większy splot mikrofibry, co zwiększyło przepuszczalność wilgoci na zewnątrz. Cechą mikrofibry jest bardzo szybki czas schnięcia, dzięki czemu produkt może być używany niedługo po suszeniu w ciepłym miejscu. Produkty Buff, stworzone z mikrofibry, zapewniają bardzo dużą wytrzymałość oraz delikatność w dotyku – wszystko dzięki zastosowaniu włókien o bardzo małej gramaturze, gęsto ułożonych w całej tkaninie. Włókna zastosowane w tym produkcie posiadają bardzo niską masę przędzy wynoszącą 0.9 dtex.
Rozmiar(obwód głowy): 50/55cm
Materiał: Mikrofibra
Ochrona: Całoroczna
Przeznaczenie: Dla dzieci
Jak prać: w temperaturze do 40°C,
bez potrzeby prasowania,
Nie suszyć w suszarkach bębnowych
Informacje dodatkowe: Produkt o uniwersalnym zastosowaniu,,
Szybkie schnięcie,
Niska waga oraz kompaktowe rozmiary
 
Gwarancja: 2 lata


Zapraszamy również do sprawdzenia całej oferty firmy Buff, która znaduje się pod tym linkiem

Specyfikacja Zestaw Buff Combo – czapka + chusta

Przeznaczenie: dla dzieci
Obwód głowy (cm): 50-55 cm
Ochrona: Całoroczna
Materiał: Mikrofibra i polar

Zobacz "zestawy czapka + komin" naszych marek