0
 

Bandana zimowa Buff Bandana

Buff
Bandana zimowa Buff Bandana to produkt dedykowane na zimowe dni to noszenia zamiast szalika. Produkt ten z powodzeniem można używać podczas sportów zimowych takich jak snowboard, narciarstwo lub łyżwiarstwo. Z wyglądy przypomina klasyczną bandanę wiązaną z tyłu, jednak w odróżnieniu od takiej chusty bandana zimowa Buff łączy w sobie dwa materiały – od wewnątrz ciepły i lekki polar, a od zewnątrz elastyczną, bezszwową, dobrze oddychającą mikrofibrę. Takie rozwiązanie spowodowało, że czapka składa się z dwóch warstw, które tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Pozwala to na gromadzenie się tam ciepłego powietrza odprowadzonego od głowy i poprzez przepuszczalną mikrofibrę filtracje i wymianę na powietrze ze środowiska. Zarówno zastosowany polar oraz mikrofibra charakteryzują się doskonała izolacją termiczną oraz bardzo dobrą przepuszczalnością. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że czapka potrafi dobrze odprowadzić pot na zewnątrz pozostawiając skórę głowy suchą, a przy tym nie wychładzać głowy, dając poczucie ciepła i komfortu.


 

Podobnie jak chusty Original Buff bandany Buff posiadają wiele zastosowań. Produkt można nosić wokół głowy lub szyi, a gdy pojawia się chłodny wiatr można naciągnąć ją na nos i usta. Specjalne otwory w okolicach ust ułatwiają oddychanie i zapewnią odprowadzenie pary i wilgoci, zwiększając komfort użytkowania.
Zastosowana technologia Polygiene® Active Odor Control skutecznie chroni materiał przed przesiąkaniem zapachów oraz zapewnia komfort noszenia nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Wszystko za sprawą zastosowanych jonów srebra, które skutecznie hamują rozwój bakterii wewnątrz materiału. Technologia Polygiene® otrzymała Certyfikat bluesign® oraz została wpisana na listę bezpiecznych.

Rozmiar(obwód głowy):   Uniwersalny
Materiał:   100% poliester
Ochrona:    Zimno 
Przeznaczenie:   Dla dorosłych
Informacje dodatkowe:      Bardzo dobra ochrona przez zimnem,
Ergonomiczny oraz wygodny kształt,
Szybkie schnięcie, dobra izolacja termiczna oraz przepuszczalność pary wodnej,
Gwarancja:   2 lata

Zapraszamy również do sprawdzenia całej oferty firmy Buff, która znaduje się pod tym linkiem

Specyfikacja Bandana zimowa Buff Bandana

Przeznaczenie: dla dorosłych
Obwód głowy (cm): Uniwersalny
Ochrona: Zimno
Materiał: Mikrofibra i polar

Zobacz "bandany" naszych marek