0
 

Narty ATOMIC Vantage X 77 C + wiązania FT 11 GW sezon 2018/2019

Atomic
Narty ATOMIC Vantage X 77 C to wyjątkowo lekkie narty zaprojektowane dla zaawansowanych użytkowników do pokonywania tras All Moutain. Narty te posiadają talie o szerokości 77 mm, dzięki czemu pozwalają na jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów na stoku. Aby obniżyć wagę nart zastosowano Carbon Tank Mesh jako górną powłokę nart – lekki karbon znacznie wpływa na wagę, a jego dodatkową cechą jest sztywność, która znacznie wpływa na wytrzymałość nart. W tym modelu został zastosowany profil 3D, nazwany Exo Profile, dzięki któremu zmniejszona jest siła potrzebna do wykonania skrętu oraz zwiększona jest sztywność nart – dzięki temu jeszcze lepiej sprawdzają się na przygotowanych trasach.
Narty łączą w sobie dwa rdzenie wewnętrzne – Densolite Core i Light Woodcore. Densolite Core jest to wewnętrzny rdzeń z lekkiej pianki, która zastępuje klasyczny drewniany rdzeń. Pianka jest bardzo lekko i doskonale tłumi wibracje podczas jazdy. Light Woodcore – jest to lekki i wykonany z topoli rdzeń zapewniający wysoką wydajność, doskonałą sprężystość, bardzo wysoką żywotność oraz niesamowitą lekkość. Ściany boczne w tym modelu są na całej długości narty, powodując dokładny i precyzyjny skręt – narty z taką technologią stosowane są w nartach biegowych i zjazdowych.
Rdzeń z topoli Light Woodcore Rdzeń Densolite Core - wytrzymała pianka
Wiązania FT 11 GW to lekkie i elastyczne wiązania pozwalające na komfortowe kształcenie umiejętności.  Narty przeznaczone są do All-Moutain, co czyni je wszechstronnymi. Konstrukcja wiązania pozwala na użycie butów z podeszwą typu GripWalk. Na froncie wiązań znajduje się panel służący do zmiany siły wpięcia w skali od 1 do 11 – dostosowanie tego parametru zapewni bezpieczeństwo podczas nieprzewidzianego upadku. Obsługa wiązań jest wyjątkowo szybka, a dostosowanie ich do własnych potrzeb nie zajmuje wiele czasu. Wiązania świetnie sobie poradzą na stoku, a dodatkowa elastyczność pozwoli narciarzom, nie zależnie od poziomu zaawansowania, poczuć się komfortowo i bezpiecznie
Rozmiar nart 157 164 171 178
Dziób (mm) 119 120,5 122 123,5
Środek (mm) 77 77 77 77
Piętka (mm) 102 103,5 105 106,5
Promień 13 13,8 14,6 15,4
  • dwa rdzenie wewnętrzne – Densolite Core i Light Woodcore
  • Górna powłoka Carbon Tank Mesh zmniejszająca wagę, a zwiększająca wytrzymałość
  • Wzmocnienie tytanem Titanium Powered rdzenia wewnętrznego
  • Wiązania Full Flex pozostają elastyczne w całej ich długości
  • Hamulec o rozstawie 75 mm
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Narty ATOMIC Vantage X 77 C + wiązania FT 11 GW sezon 2018/2019

Przeznaczenie: Początkujący użytkownicy
Teren: Stok ratrakowany
Styl jazdy: All-Moutain
Konstrukcja: Densolite Core + Light Woodcore
Sezon: 2018/2019

Zobacz "narty" naszych marek