0
 

Kask narciarski Bolle B-Yond + przednia srebrna szyba

Bolle
Kask narciarski Bolle B-Yond to kask ze zintegrowana przednią szybą oraz miejscem do montażu systemu audio, który sprawi że jazda będzie przyjemniejsza.. Firma Bolle została założona w 1888 w Oyonnax we Francji i zaczęła od produkcji drobnych akcesoriów do włosów. Na przestrzeni lat przebranżowiła się w firmę specjalizującą się w ochronie oczu oraz głowy we wszystkich dziedzinach sportu. Dzięki rozwojowi firma Bolle może szczycić się najwyższej jakości produktami, które wykorzystują doskonalone przez lata autorskie technologie.
Zewnętrzna skorupa kasku wykonana w technologii In Mold, która oparta jest o formowanie wtryskowe warstwy poliwęglanu. Ta technologia zapewnia wytrzymałość kasku, dużą odporność na uderzenia oraz mniejszą wagę. Otwory wentylacyjne zostały umieszczone w strategicznych miejscach kasku zapewniając stały dopływ powietrza wewnątrz. Za dopasowanie kasku do głowy odpowiada system Click To Fit, którego zasada działania polega na możliwości dostosowania rozmiaru za pomocą zlokalizowanego w górnej części pokrętła regulacji. Takie rozwiązanie pozwala na szybką zmianę rozmiaru pozwalając odpocząć głowie podczas jazdy na wyciągu lub odpoczynku. Do kasku została dodana przednia szyba w kolorze srebrnym, która idealnie sprawdzi się podczas słonecznej pogody. Zintegrowana szyba pozwala także na noszenie okularów korekcyjnych podczas jazdy na stoku. Kask posiada zdejmowane wkładki na uszy, których zadaniem jest zapewnienie dodatkowego ciepła. Cały wnętrze kasku wykonane jest z materiałów hipoalergicznych, które można łatwo wyciągnąć do prania. Kask posiada zintegrowany system audio, który pozwala na podłączenie swojego odtwarzacza i słuchanie muzyki podczas jazdy za pomocą dołączonych do kasku słuchawek. Audio Kit oferuje dobrą jakość odtwarzanej muzyki, a także idealne dopasowanie. Kask wyposażony jest w kod QR, który pomocny w przypadku wypadku. Każda osoba posiadająca smartfona z czytnikiem kodów QR może udzielić pomocy kontaktując się z odpowiednimi osobami odsłuchując nagraną wcześniej wiadomość głosową osoby poszkodowanej.
  

Materiał ABS, który jest wytrzymały i potrafi amortyzować uderzenia i wstrząsy

 

Zaawansowany system wentylacyjny pozwalający na pełną regulacje w zależności od warunków atmosferycznych i własnego komfortu

  Kask wyposażony jest w kod QR, który pomocny w przypadku wypadku. Każda osoba posiadająca smartfona z czytnikiem kodów QR może udzielić pomocy kontaktując się z odpowiednimi osobami odsłuchując nagraną wcześniej wiadomość głosową osoby poszkodowanej.

 

System dopasowania Click To Fit zapewniający szybką regulację oraz idealne dopasowanie

 

Demontowalne osłony uszu zapewnią pełne dostosowanie do warunków pogodowych. Osłony zapewniają dodatkowe ciepło

  System Audio Kit oferuje bardzo dobre właściwości audio a także idealne dopasowywanie. Można regulować w prosty i szybki sposób dźwiękiem.
Kolor:   odcień czarnego
Waga:   500 gram
Gwarancja:   2 lata

Specyfikacja Kask narciarski Bolle B-Yond + przednia srebrna szyba

Przeznaczenie: dla dorosłych
Konstrukcja:
Zintegrowane szkło: Tak
Wentylacja: Tak
Dopasowanie: Click To Fit

Zobacz kategorie produktów "BOLLE"