0
 

Gogle narciarskie HEAD Infinity FMR + dodatkowe szkła

HEAD
Gogle narciarskie HEAD Infinity FMR to produkt przeznaczony na słoneczne dni wykończone od zewnątrz lustrzaną powłoką FMR, która stanowi dodatkowa ochronę przed słońcem. Gogle zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, a dobrane materiały reprezentują najwyższą jakość. Firma HEAD dołożyła wszelkich starań aby pogodzić ze sobą 3 najważniejsze parametry – bezpieczeństwo dla oczu, komfort noszenia oraz wygląd. O ochronę oczu dba szkło o przepuszczalności 8% światła, które pozwoli jeździć na nartach nawet w czasie najostrzejszego słońca. Dodatkowo do zestawu dołączone jest szkło o przepuszczalności 57% światła. Za komfort w przypadku tego modelu odpowiada pianka Comfort Foam Microfleec, której zadaniem jest regulacja mikroklimatu wewnątrz gogli oraz doskonałe dopasowanie do twarzy. Regulacja mikroklimatu pozwala na odprowadzenie ciepłego powietrza z wnętrza gogli, dzięki czemu okulary nie parują. Pasek trzymający gogle w odpowiednim miejscu został wykonany z miękkiej i elastycznej tkaniny, która od wewnętrznej części pokryta jest silikonowymi aplikacjami, które uniemożliwiają przesunięcie się lub poślizg na powierzchni kasku. Z wyglądu gogle charakteryzują dobrze nasycone kolorem pojedyncze elementy, które dodają stylowego wyglądu – szczególnie w połączeniu z innymi elementami odzieży i wyposażenia HEAD.
  • KSZTAŁT SZYBY: Szyba cylindryczna to szyba płaska z jednokierunkowym zakrzywieniem pionowym, które zapewnia idealne pole widzenia. Wygląda również doskonale!
  • SZYBA: UV400 oraz Anti-Fog to maksymalne właściwości ochronne przed promieniami UV oraz ich zdolność do ograniczenia parowania. Światło w górach jest często bardzo intensywne więc Twoje oczy potrzebują najlepszej ochrony. W warunkach zwiększonej wilgotności ich funkcja zabezpieczająca przed parowaniem utrzymuje najlepszą możliwą widoczność.
  • WNĘTRZE: Pianka Comfort Foam Microfleece to wyjątkowa jednorodna konstrukcja regulująca mikroklimat wewnątrz gogli, zapewniająca odpowiednie dopasowanie i perfekcyjne połączenie gogli ze skórą.
  • PRZYCZEPNOŚĆ DO KASKU: Silikonowa warstwa na wewnętrznej stronie paska gogli zwiększa jego przyczepność na powierzchni kasku, znacznie skutecznie utrzymując je na miejscu.
  • SZYBKA WYMIANA SZYBY: Możliwość wymiany szyby w przypadku zmiany warunków pogodowych lub jej uszkodzenia. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się z gogli i zapewnić sobie odpowiednią widoczność.
  • FRAMELESS - to konstrukcja z wewnętrzną ramką, utrzymującą szybę w sposób zapewniający wygląd modelu bezramkowego. Jednocześnie możliwa jest łatwa wymiana szyb, a więc dostosowanie do zmiennych warunków oświetleniowych.
  • FMR to kolorowe, lustrzane wykończenie szyb gogli, które zapewnia dodatkową ochronę przed światłem. W słoneczne dni w górach natężenie światła jest tak duże, że potrzebna jest maksymalna możliwa ochrona.
  • DWA SZKŁA W ZESTAWIE: Smoke Lens: S3, VLT 8% oraz Orange Lens: S1, VLT 57%
  • KSZTAŁT: Dopasowane kształtem do kasków HEAD.
  • GWARANCJA: 2 lata gwarancji

Specyfikacja Gogle narciarskie HEAD Infinity FMR + dodatkowe szkła

Przeznaczenie: dla dorosłych
Rozmiar: Uniwersalny