0
 

Gogle narciarskie Bolle TSAR

Bolle
Gogle narciarskie Bolle TSAR to profesjonalne gogle, które zostały wyposażone w szyby fotochromowe NXT Modulator 2.0, których przepuszczalność światła zależy od jego intensywności. Takie rozwiązanie zapewnia dostosowanie się przepuszczalności światła w zakresie 48% do 17%. Za szybkość zmiany przepuszczalności światła odpowiada technologia LTS, która zapewnia szybkie przyciemnienie oraz rozjaśnienie szyby niezależnie od temperatury. Oznacza to, że gogle mogą być wykorzystywane podczas intensywnego słońca oraz pochmurnej pogody. Fotochrom NXT gwarantuje doskonałą przejrzystość, niezrównaną lekkość, ochronę UV oraz wyjątkową odporność na uderzenia. Dodatkowo szkła posiadają warstwę lustrzanej powłoki – wszystko po to aby zwiększyć kontrast obrazu i zredukować oślepiające światło. Przednia szyba składa się z dwóch warstw szkieł, które doskonale radzą sobie z odprowadzeniem pary wodnej oraz skutecznie chronią przed mrozem, a dzięki systemowi wentylacji szkła nie parują. Za dopasowanie do twarzy oraz kształtu głowy odpowiadają dwie warstwy pianki, wykonane w technologii B-FLEX, wraz z miękkim polarem oraz pasek z silikonowymi wypustkami, które zapewniają stabilne trzymanie się gogli na kasku. Technologia B-FLEX zapewnia dopasowanie oraz zapamiętanie kształtu twarzy gwarantując maksymalny komfort.
       SPORT OPTICAL SYSTEM - system SOS posiadający adapter pozwalający umieścić soczewki korekcyjne aby zapewnić odpowiednie patrzenie przy zachowaniu szerokiego pola widzenia
                Wentylacja EQUALIZER - zastosowanie technologii wodoodpornej/oddychającej zapewnia pełną przejrzystość szkieł. Dzięki dwukierunkowemu przepływowi powietrza utrzymywane jest idealne ciśnienie i właściwości optyczne podwójnej, uszczelnionej szyby. Jednocześnie technologia ta zapobiega przedostawaniu się wilgoci do środka gwarantując niezmącona widoczność.
    WIDE FIELD OF VIEW - sferyczne szyby, których kształt oparty jest na kształcie kuli, podobnie jak gałka oczna, nie generują zniekształceń. Szerokie pole widzenia, zapewnia maksymalny kąt widzenia
    DOUBLE LENS – dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.
    System wentylacji FLOW-TECH – zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.
    P80 - Powłoka anty-fog - zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku
    B-FLEX to technologia stworzona specjalnie przez Bolle. Materiał z którego wykonano gogle dostosowuje się do Twojej twarzy i zapamiętuje jej kształt. Takie rozwiązanie daje najwyższy komfort użytkowania. Dzięki technologii B-FLEX gogle będą idealne właśnie dla Ciebie, zapamiętując kształt Twojej twarzy, dając doskonałe dopasowanie i optymalny poziom bezpieczeństwa podczas zimowej jazdy. Sferyczne szyby w goglach Bolle TSAR zapewniają szerokie pole widzenia.
    TRIPLE OR DOUBLE DENSITY FOAM - dwie warstwy pianki oraz miękki polar stykający się ze skórą, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę
    CARBO-GLASS - soczewki zewnętrzne są osłonięte w ochronną warstwą polikarbonatową, zapobiegającą powstawaniu zadrapań. Pozwala to na zachowanie czystych, przejrzystych szkieł.
    SILICONISED STRAP - silikonowy pasek zapewnia stabilne trzymanie się gogli na kasku. Zapobiega przypadkowemu zsunięciu się z twarzy.
Gwarancja     2 lata

Specyfikacja Gogle narciarskie Bolle TSAR

Przeznaczenie: dla dorosłych
Rozmiar: Uniwersalny

Zobacz kategorie produktów "BOLLE"