0
 

Gogle narciarskie Bolle Supreme OTG S1-S3 sezon 2018/2019

Bolle
Gogle narciarskie Bolle Supreme OTG to profesjonalne gogle, które zostały wyposażone w szyby fotochromowe NXT Modulator, których przepuszczalność światła zależy od jego intensywności. Takie rozwiązanie zapewnia dostosowanie się przepuszczalności światła w zakresie 57% do 15% (Kategoria S1-S3). Oznacza to, że gogle mogą być wykorzystywane podczas intensywnego słońca oraz pochmurnej pogody. Fotochrom NXT gwarantuje doskonałą przejrzystość, niezrównaną lekkość, ochronę UV oraz wyjątkową odporność na uderzenia. Przednia szyba składa się z dwóch warstw szkieł, które doskonale radzą sobie z odprowadzeniem pary wodnej oraz skutecznie chronią przed mrozem, a dzięki systemowi wentylacji szkła nie parują. Za dopasowanie do twarzy oraz kształtu głowy odpowiadają dwie warstwy pianki wraz z miękkim polarem oraz pasek z silikonowymi wypustkami, które zapewniają stabilne trzymanie się gogli na kasku. Szkła zostały wykonane w taki sposób, aby zapewnić jak najszersze pole widzenia. Model oznaczony "OTG" pozwalają na noszenie okularów korekcyjnych podczas korzystania z gogli. Dzięki temu zapewniona jest wysoka szczegółowość obrazu u osób z wadą wzroku.
                Wentylacja Flow-Tech - zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.
    DOUBLE LENS – dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.
    P80 - Powłoka anty-fog - zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku
    TRIPLE OR DOUBLE DENSITY FOAM - dwie warstwy pianki oraz miękki polar stykający się ze skórą, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę
    CARBO-GLASS - soczewki zewnętrzne są osłonięte w ochronną warstwą polikarbonatową, zapobiegającą powstawaniu zadrapań. Pozwala to na zachowanie czystych, przejrzystych szkieł.
Gwarancja     2 lata

Specyfikacja Gogle narciarskie Bolle Supreme OTG S1-S3 sezon 2018/2019

Przeznaczenie: dla dorosłych
Sezon: 2018/2019

Zobacz kategorie produktów "BOLLE"