0
 

Gogle narciarskie Bolle Supreme OTG

Bolle
Gogle narciarskie Bolle Supreme OTG to gogle, które zostały wyposażone w szybę o przepuszczalności kategorii 3. Szkło przeznaczone jest na do użytku podczas ostrego słońca. Zastosowane szkło gwarantuje doskonałą przejrzystość, niezrównaną lekkość, ochronę UV oraz wyjątkową odporność na uderzenia. Dodatkowo szkła posiadają warstwę lustrzanej powłoki – wszystko po to aby zwiększyć kontrast obrazu i zredukować oślepiające światło. Przednia szyba składa się z dwóch warstw szkieł, które doskonale radzą sobie z odprowadzeniem pary wodnej oraz skutecznie chronią przed mrozem, a dzięki systemowi wentylacji szkła nie parują. Za dopasowanie do twarzy oraz kształtu głowy odpowiadają dwie warstwy pianki wraz z miękkim polarem oraz pasek z silikonowymi wypustkami, które zapewniają stabilne trzymanie się gogli na kasku.
    DOUBLE LENS – dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.
    System wentylacji FLOW-TECH – zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.
    P80 - Powłoka anty-fog - zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku
    TRIPLE OR DOUBLE DENSITY FOAM - dwie warstwy pianki oraz miękki polar stykający się ze skórą, to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę
    CARBO-GLASS - soczewki zewnętrzne są osłonięte w ochronną warstwą polikarbonatową, zapobiegającą powstawaniu zadrapań. Pozwala to na zachowanie czystych, przejrzystych szkieł.
    SILICONISED STRAP - silikonowy pasek zapewnia stabilne trzymanie się gogli na kasku. Zapobiega przypadkowemu zsunięciu się z twarzy.
Gwarancja     2 lata

Specyfikacja Gogle narciarskie Bolle Supreme OTG

Przeznaczenie: dla dorosłych
Sezon: 2018/2019

Zobacz kategorie produktów "BOLLE"