0
 

Gogle Bolle Sierra S2 sezon 2018/2019

Bolle
Gogle Bolle Sierra to produkt wyposażony w zaawansowane technologicznie szkło o przepuszczalności światła widzialnego na poziomie kategorii 2 (S2). Tego rodzaju szkła przepuszczają przeważnie od 18 do 43% światła widzialnego co odpowiada warunkom pełnego zachmurzenia nieba. Gogle zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB o długości fali 400 nanometrów. Same szkło jest warstwowe, a wolna przestrzeń pomiędzy warstwami zapewnia wymianę powietrza, które zapobiega parowaniu. Każda warstwa szkieł została wykonana w technologii uniemożliwiającej parowanie szkieł. Zewnętrzna powierzchnia została wykonana w technologii Carbo Glas Anti Scratch, dzięki której żywotność gogli jest wyższa, a odporność na zadrapania zwiększona. Gogle są w rozmiarze S/M.
                Wentylacja Flow-Tech - zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.
    DOUBLE LENS – dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.
    P80 - Powłoka anty-fog - zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku
    CARBO-GLAS - soczewki zewnętrzne są osłonięte w ochronną warstwą polikarbonatową, zapobiegającą powstawaniu zadrapań. Pozwala to na zachowanie czystych, przejrzystych szkieł.
Gwarancja     2 lata

Specyfikacja Gogle Bolle Sierra S2 sezon 2018/2019

Przeznaczenie: dla dorosłych
Sezon: 2018/2019

Zobacz kategorie produktów "BOLLE"