0
 

Kask narciarski HEAD Varius BOA sezon 2020

HEAD
Kask narciarski HEAD Varius BOA to produkt łączący w sobie maksymalny komfort oraz doskonałe dopasowanie. Wnętrze kasku zostało wykonane w natryskowej technologii In-Mold, która zapewnia dobre zabezpieczenie głowy dzięki zastosowaniu syntetycznego materiału EPS. Za dopasowanie do głowy odpowiada system BOA 270°, dzięki któremu możliwe jest równomierne dostosowanie rozmiaru do kształtu głowy. Kask posiada regulowane zasuwy wentylacyjne – dzięki przełącznikowi na powierzchni kasku możliwe jest ich otwarcie lub zamknięcie. Kanały wentylacyjne w kasku poprowadzone są tak, aby zapewnić jak najlepsze odprowadzenie ciepła oraz wilgoci spod kasku. Dodatkowo, otwory znajdujące się w miejscu styku z goglami umożliwiają „odsysanie” powietrza z gogli – dzięki temu gogle nie parują (system współpracuje jedynie z goglami HEAD). Wnętrze kasku zostało pokryte mikrofuterkiem, które charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną oraz wysokim komfortem podczas noszenia.
  • HEAD 270° BOA to system regulacji rozmiaru w obu osiach poziomej i pionowej umożliwiający doskonałe dopasowanie kasku do wielkości głowy.
  • Efekt Venturi zapewnia idealny klimat wewnątrz kasku. Powietrze przepływające po powierzchni kasku, dzięki specjalnej konstrukcji kanałów wentylacyjnych, wysysa nadmiar ciepła i wilgoci z jego wnętrza.
  • Pełna czapeczka wewnętrzna z miękkiego materiału dopasowuje się doskonale do głowy a dzięki temu zapobiega uciskowi oraz przedostawaniu się zimnego powietrza do wewnątrz. Zintegrowane strefy z siatkowane materiału umożliwiają wilgoci i nadmiarowi ciepła wydostawanie się na zewnątrz oraz wraz z systemem wentylacji zapewniają głowie doskonały klimat.
  • Technologia Active Bottom Edge w kaskach HEAD zabezpiecza gogle przed parowaniem zapewniając aktywną cyrkulację powietrza. Dzięki otworom na krawędzi kasku w miejscu styku z goglami powietrze z gogli jest wysysane poprzez system wentylacji kasku.
  • Mikrofuterko jednocześnie jest komfortowe i ciepłe, wykorzystane do wyściółki kasku zapewnia perfekcyjne dopasowanie i uczucie komfortu na cały dzień jazdy.
  • Osłona szyi zapewnia użytkownikowi kasku komfort oraz ciepło. Zwiększa wygodę dzięki precyzyjnemu dopasowaniu.

Specyfikacja Kask narciarski HEAD Varius BOA sezon 2020

Przeznaczenie: dla dorosłych
Konstrukcja:
Sezon: 2020

Kask narciarski HEAD Varius BOA sezon 2020 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?