0
 

Kask narciarski HEAD TREX Blue sezon 2018/2019

HEAD
Kask narciarski HEAD TREX to gwarancja doskonałego dopasowania oraz najwyższej ochrony głowy. Kask posiada mikroregulację obwodu głowy pozwalająca dopasować rozmiar kasku do obwodu głowy. Kask został również wyposażony w system wentylacji, który nawet podczas najintensywniejszej zabawy na śniegu pozostawi głowę suchą. Do wykonania zewnętrznej skorupy firma HEAD użyła Hardshell Technology – materiału najwyższej jakości, który doskonale chroni przed uderzeniami. Wnętrze kasku zostało wykonane z miękkiego materiału, który doskonale dopasowuje się do głowy oraz, dzięki świetnej wentylacji kasku, pozostawia głowę suchą – nawet podczas najbardziej ekstremalnego użycia. Wewnętrzne nauszniki oraz osłona szyi są demontowalne – dzięki temu w cieplejsze dni można z nich zrezygnować ciesząc się komfortową jazdą po stoku.
  • HEAD 3D fit to system regulacji rozmiaru w obu osiach poziomej i pionowej umożliwiający doskonałe dopasowanie kasku do wielkości głowy.
  • System wentylacji Thermal Ventilation to nasz automatyczny system umożliwiający ciepłemu powietrzu wydostawanie się na zewnątrz, jednocześnie zapobiegający przed dopływem zimnego.
  • Pełna czapeczka wewnętrzna z miękkiego materiału dopasowuje się doskonale do głowy a dzięki temu zapobiega uciskowi oraz przedostawaniu się zimnego powietrza do wewnątrz. Zintegrowane strefy z siatkowane materiału umożliwiają wilgoci i nadmiarowi ciepła wydostawanie się na zewnątrz oraz wraz z systemem wentylacji zapewniają głowie doskonały klimat.
  • Osłona szyi zapewnia użytkownikowi kasku komfort oraz ciepło. Zwiększa wygodę dzięki precyzyjnemu dopasowaniu.
  • Osłona szyi oraz nauszniki mogą zostać zdemontowane do wyczyszczenia lub gdy na stoku jest naprawdę ciepło.
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Kask narciarski HEAD TREX Blue sezon 2018/2019

Przeznaczenie: dla dorosłych
Konstrukcja:
Sezon: 2019

Kask narciarski HEAD TREX Blue sezon 2018/2019 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?