0
 

Kask narciarski HEAD Radar sezon 2021

HEAD

Kask narciarski HEAD Radar to zupełnie nowy, innowacyjny kask z szybą który pozytywnie zaskoczył ekspertów. Charakteryzuje się rewolucyjna szyba, która idealnie przylega do kasku. 

Jest przynajmniej 6 powodów dla których warto wybrać kask HEAD RADAR:
1 > Przełomowa konstrukcja i design
2 > Regulowana wentylacja
3 > Wyjątkowe zabezpieczenie przed wiatrem i wodą
4 > SPHERE FIT - czyli sferyczne dopasowanie kasku do głowy 
5 > Szyby RADAR VISION
6 > System szybkiej wymiany szyb

NISKA WAGA: Innowacje stosowane przez HEAD w nartach serii JOY i technologia LYT TECH, sprawiają, że HEAD staje się liderem w zakresie projektowania lekkich produktów. Waga to istotny czynnik wpływający na poprawę bezpieczeństwa i komfortu ochrony głowy. Linia kasków Head składa się z najlżejszych w tej kategorii produktów. 
SPHERE FIT: Zupełnie nowy i oczekujący na opatentowanie system Sphere Fit dopasowuje się do głowy niczym czapka. Wygodny, komfortowy i łatwy w użyciu system BOA reguluje dopasowanie kasku do każdej głowy. To nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo.   
SYSTEM SZYBKIEJ WYMIANY SZYB: System szybkiej wymiany szyby za pomocą jednego kliknięcia. Dostępnych jest wiele rodzajów szyb, które umożliwiają błyskawiczne dopasowanie w zależności od panujących warunków pogodowych.  
RADAR VISION: Pełne pole widzenia, zero ograniczeń. Podwójna szyba zapobiega parowaniu, przestrzeń pozwalająca na uzyskanie komfortu nie tylko osoba noszącym okulary.
PRZEŁOMOWY DESIGN I TECHNOLOGIA: Design podąża za funkcjonalnością w super wykonaniu. Wręcz idealne połączenie szyby i kasku, zintegrowane w sposób który wyznacza zupełnie nowe standardy. Najwyższe wzornictwo, inspirowane najlepszymi kształtami.   

 

  • Technologia In-Mold. Absorbująca uderzenie wewnętrzna warstwa EPS jest wtryskiwana w zewnętrzną twardą, poliwęglanową skorupę. Razem tworzą wszechstronny kask o doskonałych właściwościach ochronnych a jednocześnie niskiej wadze.
  • Konstrukcja HEAD Visor z zupełnie nowym system szyby, to kask ze zintegrowaną, odporną na wiatr szybą zapewniającą ochronę UV, umożlwiająca jazdę w okularach korekcyjnych. Jak w kasku motocyklowym szyba może być podniesiona lub opuszczona a wtedy chronić oczy podczas jazdy.
  • Regulowana wentylacja - otwory wentylacyjne na kasku mogą być otwierane lub zamykane za pomocą przełącznika umieszczonego na powierzchni kasku.
  • Pełna czapeczka wewnętrzna z miękkiego materiału dopasowuje się doskonale do głowy a dzięki temu zapobiega uciskowi oraz przedostawaniu się zimnego powietrza do wewnątrz. Zintegrowane strefy z siatkowane materiału umożliwiają wilgoci i nadmiarowi ciepła wydostawanie się na zewnątrz oraz wraz z systemem wentylacji zapewniają głowie doskonały klimat.
  • Mikrofuterko jednocześnie jest komfortowe i ciepłe, wykorzystane do wyściółki kasku zapewnia perfekcyjne dopasowanie i uczucie komfortu na cały dzień jazdy.
  • Podwójna szyba, zapobiegająca parowaniu,
  • Szyba z kategorii 2 (S2) o przepuszczalności 20%
  • System szybkiej wymiany szyby 
  • Dostępne również inne  szyby o różnej przepuszczalności światła
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Kask narciarski HEAD Radar sezon 2021

Przepuszczalność światła:

Kask narciarski HEAD Radar sezon 2021 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?