0
 

Kask narciarski HEAD Knight Black sezon 2020

HEAD
Kask narciarski HEAD Knight to kask zaprojektowany z myślą o użytkownikach bardzo wymagających względem sprzętu narciarskiego. Zastosowane najwyższej klasy komponenty pozwalają poczuć się jak profesjonalista, gwarantując maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. W kasku zastosowano wbudowaną przednią szybę, która jest wymienna. Jej zadaniem jest brak konieczności rezygnacji z okularów korekcyjnych podczas jazdy na nartach. Dodatkowo przednia szyba gwarantuje pochłanianie szkodliwego promieniowania UV oraz redukuje ilość przenikającego przez nią ilość światła widzialnego, pozwalając jeździć podczas słonecznych dni. Wnętrze kasku zostało wykonane z miękkiego materiału, który doskonale dopasowuje się do głowy oraz, dzięki świetnej wentylacji kasku, pozostawia głowę suchą – nawet podczas najbardziej ekstremalnego użycia. Wewnętrzne nauszniki oraz osłona szyi są możliwe do ściągnięcia – dzięki temu w cieplejsze dni można z nich zrezygnować ciesząc się komfortową jazdą po stoku bez przegrzewania głowy.
  • Konstrukcja HEAD Visor to kask ze zintegrowaną, zabezpieczającą przed wiatrem szybą oraz zapewniającą ochronę UV. Przeciwsłoneczna szyba umożliwia jazdę w okularach korekcyjnych. Jak w kasku motocyklowym, szyba ma możliwość uniesienia.
  • HEAD 2D fit to system regulacji rozmiaru w osi poziomej umożliwiający precyzyjne dopasowanie kasku do wielkości głowy.
  • System wentylacji Thermal Ventilation to automatyczny system umożliwiający ciepłemu powietrzu wydostawanie się na zewnątrz, jednocześnie zapobiegający przed dopływem zimnego.
  • Miękki mikropolar z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.
  • Celem uniknięcia zarysowań i wgłębienia w piance, korpus kasku jest również pokryty poliwęglanem.
  • Osłona szyi zapewnia użytkownikowi kasku komfort oraz ciepło. Zwiększa wygodę dzięki precyzyjnemu dopasowaniu.
  • Przyciemnienie szyby w goglach kategoria S2 czyli (pełne zachmurzenie, przepuszczalność 18-43% światła widzialnego) 
  • Osłona szyi oraz nauszniki mogą zostać zdemontowane do wyczyszczenia lub gdy na stoku jest naprawdę ciepło.
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Kask narciarski HEAD Knight Black sezon 2020

Przeznaczenie: dla dorosłych
Konstrukcja:
Sezon: 2020

Kask narciarski HEAD Knight Black sezon 2020 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?