0
 

Kask narciarski Bolle Might Visor Premium Matte Navy Hawaii 1 Photochromic Lens Cat. 1-2

Bolle
Bolle Kask Narciarski Might Visor Premium Matte Navy Hawaii 1 Photochromic Lens Cat. 1-2

MIGHT VISOR PREMIUM - kaski marki Bollé z szybą dla narciarzy i snowboardzistów. Kask został wyposażony w ściemniającą się pod wpływem światła szybę Photochromic Cat. 1-2. Szyba wyposażona w fotochrom przystosowujący się do zmiennej temperatury powietrza i światła. Zapewnia najlepszą kombinację ostrości widzenia, komfortu i ochrony przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

INJECTED ABS - zewnętrzna powłoka kasku wykonana z tworzyła ABS, które zapewnia ochronę przed uderzeniami i wstrząsami, absorbując je i zapewniając komfort noszenia podczas jazdy.

AIR FLOW EXTRACTOR - otwory wentylacyjne zapewniają stały obieg powietrza. Chłodne powietrze napływa z przodu a gorące powietrze wylatuje z tyłu, aby utrzymać komfortową wentylację głowy w każdych warunkach.

CLICK-TO-FIT-SYSTEM - system gwarantujący łatwe i szybkie dopasowanie kasku. Regulacja z tyłku kasku pozwala dostosować wielkość, zapewniającej stabilizację nawet podczas ekstremalnej jazdy. Rozwiązanie to optymalizuje dopasowanie nawet w rękawiczkach.

INTEGRATED VENTILATION - otwory w strategicznych punktach na kasku zapewniają stały przepływ powietrza i doskonałą wentylację.

DETACHABLE WASHABLE LINING - kask posiada odczepianą wewnętrzną poszewkę, którą można z powodzeniem prać.

REMOVABLE EARPADS - kask zapewnia ciepło i komfort w czasie jazdy, jednocześnie nie wygłuszając otoczenia. Wkładki można wyjmować i prać.

WEIGHT -  590 g

Szyba Photochromic Cat. 1-2. Szyba wyposażona w fotochrom przystosowujący się do zmiennej temperatury powietrza i światła. Zapewnia najlepszą kombinację ostrości widzenia, komfortu i ochrony przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.
 

Specyfikacja Kask narciarski Bolle Might Visor Premium Matte Navy Hawaii 1 Photochromic Lens Cat. 1-2

Przeznaczenie: dla dorosłych
Konstrukcja: ABS
Zintegrowane szkło: Tak
Wentylacja: Tak, regulowana
Dopasowanie: Click To Fit
Sezon: 2020

Kask narciarski Bolle Might Visor Premium Matte Navy Hawaii 1 Photochromic Lens Cat. 1-2 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?