0
 

Juniorski kask narciarski HEAD Mojo Visor Blue sezon 2018/2019

HEAD
Juniorski kask narciarski HEAD Mojo Visor to gwarancja doskonałego dopasowania oraz najwyższej ochrony głowy. W odróżnieniu od podstawowej wersji ta została wyposazona w zintegrowaną przednią szybę, której zadaniem jest ochrona przed wiatrem, promieniowaniem UV i promieniami słonecznymi. Dodatkową zaletą jest możliwość jazdy w okularach korekcyjnych. Kask posiada mikroregulację obwodu głowy pozwalająca dopasować rozmiar kasku do obwodu głowy. Kask został również wyposażony w system wentylacji, który nawet podczas najintensywniejszej zabawy na śniegu pozostawi głowę suchą. Do wykonania wnętrza kasku firma HEAD użyła natryskowej metody In-Mold Technology oraz materiału EPS najwyższej jakości, który doskonale chroni przed uderzeniami. Wnętrze kasku zostało wykonane z miękkiego materiału, który doskonale dopasowuje się do głowy oraz, dzięki świetnej wentylacji kasku, pozostawia głowę suchą – nawet podczas najbardziej ekstremalnego użycia. Wewnętrzne nauszniki oraz osłona szyi są demontowalne – dzięki temu w cieplejsze dni można z nich zrezygnować ciesząc się komfortową jazdą po stoku.
  • HEAD 2D fit to system regulacji rozmiaru w osi poziomej umożliwiający precyzyjne dopasowanie kasku do wielkości głowy.
  • Opuszczana przednia szyba chroniąca przed wiatrem, promieniowaniem słonecznym i UV.
  • Możliwość jazdy w okularach korekcyjnych
  • System wentylacji Thermal Ventilation to automatyczny system umożliwiający ciepłemu powietrzu wydostawanie się na zewnątrz, jednocześnie zapobiegający przed dopływem zimnego.
  • Miękki materiał polarowy z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza.
  • Osłona szyi oraz nauszniki mogą zostać zdemontowane do wyczyszczenia lub gdy na stoku jest naprawdę ciepło.
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Juniorski kask narciarski HEAD Mojo Visor Blue sezon 2018/2019

Przeznaczenie: dla dzieci
Konstrukcja:
Sezon: 2019

Juniorski kask narciarski HEAD Mojo Visor Blue sezon 2018/2019 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?