0
 

HEAD ADVANT EDGE 85 W Anthracite / Black

HEAD
Buty narciarskie HEAD ADVANT EDGE 85 W to lekkie i wygodne buty przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, którzy cenią sobie doskonałą jakość wykonania oraz ergonomie. Technologia Hi-Top zapewniają bezpośrednie przekazywanie siły na narty, co przekłada się na lepszą wydajność na stoku. System Duo Flex zapewnia lepszą kontrolę nad nartami w każdym momencie skrętu. Dodatkowo w butach został zastosowany szkielet Control Frame przenosi większość energii na tylna część buta. Buty posiadają regulowany Flex, dzięki czemu można dostosować sztywność korpusu. Dodatkowo buty zostały wyposażone w następujące technologie:
   
Perfect Fit S – technologia polega na formowaniu buta wewnętrznego do kształtu stopy pod wpływem temperatury. Pozwala to zwiększyć komfort stopy w bucie, zminimalizować otarcia oraz poprawić wydajność na stoku.
   
Buty posiadają w sumie 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, a dwie z nich posiadają podwójną siłę dopięcia. Taki system gwarantuje doskonałe dopasowanie do stopy, stabilność buta na nodze oraz najwyższą wydajność na stoku.
   
Podeszwa w tym bucie została wykonana w technologii GripWalk jest to nowoczesna podeszwa charakteryzująca się doskonałymi właściwościami podczas wpinania i wypinania oraz doskonałym właściwością podczas chodzenia. Podeszwa zapewnia ergonomię oraz wyjątkową przyczepność, na przy chodzeniu po nachylonym terenie. Buty o takiej podeszwie wymagają odpowiednich wiązań oznaczonych symbolem GW.

  • Przeznaczenie: doświadczeni narciarze
  • Flex: 75/85 (miękkie)
  • Powłoka zewnętrzna: SL
  • Wnętrze: Perfect Fit S
  • Canting: pojedynczy
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja HEAD ADVANT EDGE 85 W Anthracite / Black

Przeznaczenie: Zaawansowani użytkownicy
Rodzaj: Damski
But wewnętrzny: Perfect Fit S
Ilość klamer: 4
Sposób wiązania: Klamry
Regulowany Flex: Tak
Skorupa: SL
Sezon: 2019
Last:
Flex: 85

HEAD ADVANT EDGE 85 W Anthracite / Black opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?